2004 vectra elegance cd çalar

logangunayy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben arabayı yenı aldım.4lu cd changer var sadece track calıo galıba ama bı kactane cd yaptım calmadı acaba sadece orjınal cd mı calıyo yoksa bellı markada cd lerımı calıo bılgısı olan bırısı ayrıntılı olarak anlatabılırse sevınırım.sımdıden tesekkurler

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin.. öncelıkle kendını uye arsıvıde formata uygun sekılde tanıtmalısın

logangunayy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
hoşgeldin.. öncelıkle kendını uye arsıvıde formata uygun sekılde tanıtmalısın

ok hallettım.
bu arada sorum ıcın bı arkadas sadece hyundaı marka cd calıo dedıler baska markalarda calıomu acaba

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşım cd yi düşük hızda yazdırmanı tavsiye ediyorum kaliteli cd leri tercih et bu arada çünkü cd çalarada zarar verebilirsin.

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben maxell marka Cd leri Windows Media Player ile yazdırıyorum (2x hızla) sorunsuz oluyor, Maxell leri en kolay teknosa da buluyorum. ucuz Cd deneme, kurtarmıyor.

Kolay gelsin

logangunayy' Alıntı:
arkadaslar ben arabayı yenı aldım.4lu cd changer var sadece track calıo galıba ama bı kactane cd yaptım calmadı acaba sadece orjınal cd mı calıyo yoksa bellı markada cd lerımı calıo bılgısı olan bırısı ayrıntılı olarak anlatabılırse sevınırım.sımdıden tesekkurler

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
logangunayy' Alıntı:
ok hallettım.
bu arada sorum ıcın bı arkadas sadece hyundaı marka cd calıo dedıler baska markalarda calıomu acaba

Hyundai ile bir ilgisi yok.Mp3 çalmaz,audio cd olarak da dikkat etmen egreken şey yukarıda da yazıldığı gibi cd'nin kaliteli olması ve düşük hızda yazdırman.Özellikle düşük hızda yazdırman çok önemli.Ben 8x yazdırıyorum ama varsa 4x de deneyebilirsin.24-32-48 x gibi hızlarda yaptıgın kayıtları ya okuyamaz ya da bozuk okur