2004 vectra lpg li olsun ama hangi marka?

tevhid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benzin devri bana görwe artık bitti bu fiyatlarla basa cıkmak artık zor.hiç istemesemde lpg ye gecmek zorundayım.araba 1.6 motor 2004 model vectra.lapg hangi marka ?istanbulda hangi usta ? sizden cevap bekliyorum.birde taktıran ve en az 50000 km kullanan arkadaslar varsa tecrübelerine ihtiyacım var ..selamlar...

ramitep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bu konu ile çok cevap var ama ben yine yazayım
2000 model b kasa vectram var brc taktırdım şu anda 145-160 arası yakıyor ki çok memnunum taktırdığım yer ise 2a mühendiliğin yetkili servisi ve bayii kocasinan sanayii sitesinde mahmutbey yolunda
takan arkadaşlar başka işle ilgilenmiyorlar ve 10 yıldan fazladır sadece lpg takıyorlar konuya hakimler tavsiye ederim
ama sana uzaksa tavsiyem hangi marka olursa olsun servis ve garanti dışarıda herkes bu işi yapabilir ama asıl işçilik sorun ile karşılaştığında
ben çok araştırdım sende internet üzerinden ararsan bulabilirsin ...

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
ne olursa olsun ıscılıge bakın once ıscılık
gerısı cok degısmez brc lavato prınsce ...

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2004 vectra kullanıcısıyım ben servisindeki arkadaşların tavsiyesi üstüneme ekotec marka lpg taktırdım tanıdığım güvendiğim bir ustaya ama d.bakırda ist için yeri arkadaşlar sana önerirler zaten markayada fazla takmayaın kafayı işi ustasına bırakın

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opele tartarininin iyi uyum sağladığını söylüyorlar.

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
04 astra g 'ye brc taktırdım sorun yok, eger brc taktıracaksan siddetle 2a muhendislik yetkili servislerini oneririm ;)