2005 Corsa 1,3 CDTİ ne eder?

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
Şu dönemde kesinlikle çok para istemişler. O parayı verdikten sonra biraz daha vererir sıfır alırsın. 100 km araç çok fazla demişler. Birde açıklık getirmek istiyorum enjoy larda hatta corsalarda 4 cam otomatik değil. ESP yok EPS var. Bu çok uzayan bir konu zaten. Sunrooflu olması güzel tabii ama kesinlikle o tapa etmez.
Ahmet Altınçubuk

Ben araştırdım enjoy sporda ESP olduğunu öğrendim. sadece en üst seviye olan bu modelde ESP var. Tabi eğer yanlış şeyler okuyup bilgi sahibi olmadıysam.

Benimkini alırken EPS ile ESP yi karıştırdım. ESP de var süper bir alet diye çok sevinmiştim ama olmadığını daha üst modelde de olmadığını enjoy spor pakette ESP olduğunu öğrendim dediğim gibi. Yani yukarıdaki sistemde ESP olması lazım.
ve sadece ESP nin maliyeti 4000-5000 lira zaten. Bence o sebepten aradaki farka değer, zira spin atmayan, savrulmayan bir araç olduktan sonra daha ne istersin ki.

4 cam otomatik işini ise karıştırmış olabilirim orasından emin değilim ama ESP den eminim arkadaş alacağı araca baksın ESP olması lazım. Saatlerce araştırmıştım.

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
2006,dizel,easytronic,essentia=14.500? cd çalar artı metalik renkte varsa ve km düşükse bedavaya almışsınız.. piyasaya göre belki fiyat normaldir ama bu özelliklerdeki arabaya göre çok az bi para yaw..

benim araba 2006,1.2,düz vites, cd çalar artı metalik renk.. kmside 40.000 de sizin aldığınız arabayla kıyaslarsak 10 milyar civarı bi para mı edio yani :eek:
ben şuan satcak olsam gönlümden geçen rakam 15.000 liradır ama nerdeyse %50 fazla geçiomuş gönlümden :)

Yok hayır siz yine o fiyattan satabilirsiniz. Ben çok km yapmış bir araç aldım 123 binde aldım. 123 binde araç alan adam sayısı oldukça az, bakımlı, motoru saat gibi olan bişey olduğu için aldım. dolayısıyla kmden fiyat bayabi düşüyor. cd çalar yok. metalik de değil, beyaz.

Sizin 40 binin 3 katı kadar yol yapmış araç. çizikleri vardı, çamurlukta hafif bir eziği vardı.

yani işin doğrusu bunları saydıktan sonra :p ben buna 14,500 vermem bile diyebilirsiniz şimdi :)

otomatik, motor güzel, çok temiz olmasa da iyi bir araç olduğu için ben aldım. Artı 4 taksit de yapılınca çok işime geldi, kimse taksit yapmıyor.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
2005 Corsa dizel+easytronic cosmo yu 19500 TL ye alsam iyi bi fiyatmıdır acaba?Bakımını 1 ay önce yaptırmış(700 TL ödemiş). Lütfen bana acil bi cevap yazabilirmisiniz arkadaşlar.Kafam karışık.Olması gerekeninden fazla para vermek istemiyorum.