2005 vectra c arka kapı kilit, cam çalışmıyor,

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ek yapmanız lazım direk bağlamayın opel araçlarda kapı bir yere kadar açılıyor birde esnemesi var baya esniyor o esnemeyi yaparsanız kırılıyor gaziantep de olsaydınız hallederdiik hadi hayırlı olsun

Hasan43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Abi ek yaptimda lehim yaparak makaron gecirseydim çok iyi olacaktı. Soketin ta dibi sağlam bglyamadim ama bidahakine malzeme alıp saglamlastiracagim

Hasan43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Abi peki bu benim yağmur sensoru de çalışmıyor onu neresinden kontrol edeceğim. Galiba ayna da kararmiyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
onun için dikiz aynasının orada kutu var görürsün cam silecegini bir tık it ve o dikiz aynasının orayı elin bastır hemen arkasında gri renk oraya bastır dikiz aynasına bastırma ucuz bir parça değil eğer o gri yere bastırırsan cama doğru çalışırsa büyük ihtimal zamanla yapışkan bırakmıştır kendini daha bugün bir tane yaptım ve o sensör astra h için 700 tl ve sökerken orayı dikka et sağ tarafdaki sabittiraraya bir düz tornavida sok nazik davran biri aynanın orada birisi alta dişlerin yani birisi en üst birisi en alt düz tornavida ile hafif düz şekilde araya sokup çevir atar zaten biraz meziyetli sökmesi uğraştırıyor sökünce düşer eline zaten o zaman tamam dersin araba mercek far sanırım

Hasan43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Evet usta mercek galiba. Araba takastan geldi hiç bilmediğim araba. Daha önce kullanmamıştım. Onun için çok arastirmadim. Desing edition dediler. Özelliklere bakıyorum otomatik far var ama bimkinde yok. Belki orjinalinde yok onuda bilmiyorum ön tamponda park sensoru var ama oda çalışmıyor galiba. Yani usta arabanın hastası değildim orijinal özellikleri bilmiyorum ama kullandıkça çok sevdim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Güzel bir vectra ya düşmüşsün dolu eğer araçta pert filan yoksa veyahut elektrik aksamı tamir görmemişse çalışır dediğim sensor yerinden kaymıştır zamanla çalışmaz sensoru sokup yerine bakılmalı düzgün duruyorsa sigortası atmış olabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sol far düğmesine bakın outo yazar

Hasan43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Auto yazmiyor

Hasan43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
3 parça kayıt var. 2si 2011 de çarpma görünüyor, 3 . 2018 de 487tl var

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
o zaman otomatik far yok ama o düğmeyi çıkma bulup takabilirsiniz opcom ilede sensör aktive ederseniz düzelir sizin aracınızda sanırım yağmur sensörüde yok