2006 otomatik ford mondeo

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arac Trend donanımlı, Ghia olsaydi daha iyi olurdu.Sonuçta üst sınıf bir araç, ileride satarken zorlanabilirsin.Aynı sekilde focus u bile satarken herkes üst donanımlı olan ghia yı arıyor.kaldı ki bu Mondeo..fiyat için ise benim bilgim yok,eşdeger araçları net de aratırsan karşılaştırma sansın olabilir

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o km si ne kadar bilmiyorum ama ilandaki fiyat abartı gelmedi bana.daha 6bin kmde hemde. 0 dizel focuslar bile 40 milyar. ama jantlar kötü. üst sınıf arabaya olmamış.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Xenon var diyo ama farlar halojen ? :eek:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba 4,4 lük bi araç kankamda var 2002 den beridir kullanıyor herhangi bir sorunu yok oda trend aracın gidisi ve yol tutusu çok iyi.Gayet geniş ve konforlu sehir içinde 280 civarı yakıyor bu otomatik 300 yakar heralde ama fiyatı çok cazip gibi gelmesin piyasa maalesef böyle 2.0 ltre özelliklede benzinli ise fiyatı cok düşüyor belkide yeni kasası çıkacak bundan dolayı olabilir.2002 modelini 18-20 civarına alıcısı olursa satılıyor.1.6 vectra c den cok iyi bir araçtır fiyatları denk oldugu için karşılastırdım kimse yanlış anlamasın.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Server Error in '/ikinciEl' Application.
Parser Error
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: Could not load type 'ikinciEl.Global'.

Source Error:

Line 1: <%@ Application Codebehind="Global.asax.cs" Inherits="ikinciEl.Global" %>

Source File: D:\ARABAM_IS_BACK\ikinciEl\global.asax Line: 1

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2300; ASP.NET Version:1.1.4322.2300

:s

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Bu arac Trend donanımlı, Ghia olsaydi daha iyi olurdu.Sonuçta üst sınıf bir araç, ileride satarken zorlanabilirsin.

+1905 :good:

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Xenon var diyo ama farlar halojen ? :eek:

Bazıları için orjinal olmayan far rengi varsa bi arabada (beyaz-mavi-lacivert) direkt xzenon oluyo:) :) :)

Eskiden şahinlerin far ampülüne mavi pepsi kapağı takarak xzenon yaparlardı:eek:

scout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Araba 4,4 lük bi araç kankamda var 2002 den beridir kullanıyor herhangi bir sorunu yok oda trend aracın gidisi ve yol tutusu çok iyi.Gayet geniş ve konforlu sehir içinde 280 civarı yakıyor bu otomatik 300 yakar heralde ama fiyatı çok cazip gibi gelmesin piyasa maalesef böyle 2.0 ltre özelliklede benzinli ise fiyatı cok düşüyor belkide yeni kasası çıkacak bundan dolayı olabilir.2002 modelini 18-20 civarına alıcısı olursa satılıyor.1.6 vectra c den cok iyi bir araçtır fiyatları denk oldugu için karşılastırdım kimse yanlış anlamasın.

Vectra c den çok daha iyi bir arabadır fikrine katılmıyorum, en azından ses yalıtımı ve malzeme kalitesi olarak.:mad:

Aradığımız araç orta sınıf, 2.000 cm3 motora sahip, otomatik, fiyatı 35.000 altında ve maksimum 3 yaşında temiz bir araç. Alternatiflere açığım.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
03-04 accord lara baktın mı acaba? 35 civarı belki bulabilirsin. En azından şekil ve motor yönünden forddan daha başarılı