2008-2010 arası asfalt güzelleri (corsaDistorsiyon farkıyla)

3 aracın da fiyatlarının aynı olduğunu farz edersek,bu 3 araçtan hangisini alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    133
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için çok teşekkürler, çok güzel bir paylaşım olmuş.Resimleri küçülterek koyman da çok düşünceli bir davranış, umarım tam sayfa imza koyan arkadaşlarımız bundan biraz kendilerine de pay çıkarırlar.Golf'ün arkası A3'ü andırmakla beraber bence araba muhteşem ve oldukça sportif görünüyor.Uzun süre aptal aptal bakan araçlar gördükten sonra Golf'ün farlarındaki agresif bakışa hayran kaldım.Eğer 2008'de param olur da seçim yapacak olursam Golf'ü tercih ederim.Sonra Focus ve en son Astra.Gerçi Astra, Focus'tan çok daha güzel ama GM'in ürettiği arabaların ekonomik olması adına yaptığı çalışmalar maalesef özellikle aracın motorunun modikasyon imkanlarını oldukça sınırladı.

blackstorm_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı bı kere golf un fıyatı astra dan yuksek olcak.ama astra dehset olmus da ben golfu alırdım valla jant manyaq olmussss

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krex' Alıntı:
dizelinden çektiğim dert yüzünden her zaman için golf golf golf...
çamurdan olsun golf olsun. Allah belasını versin opel in. arkadaşımda golf var o yüzden bu kadar emin konuşuyorum, sorunsuz bir araç
Biraz daha dikkatli arkadaslar kızabilirsinz fakat hakaret-kötü söz forum kurallarına aykırı

dncera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel diye değil ama duruş açısından diğerlerinden çok daha ii olmuş bence. Mekaniğine bişey diyemem ama tek kapı astra tercihim olurdu. Özellikle jantlat ve arka tarafa dogru kalınlaşma çok hoş durmuş.

ASTRA

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ü de birbirinden güzel olmus ama illaki birini seçmek gerekirse golf derim..

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ne yalan söyleyeyim focus 10 numara olmuş
1008bw8.jpg

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyum astraya.focus da bence yakın güzellikte ama astra gtc nin arkasını çok sewiorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...