2008 Astra Mercekli Far

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercek

arakdaşlar bende yeni aldım 2008 astra 1.3cdti arka stoplar süper siyah yapmışlar ama :Sön farlar çok kötü merceksiz kötü duruyor ve işin kötü tarafı piyasaada daha gelmemiş servis dışında taktırmakta istemiyorum garanti problemi çıkartırlar die xenon bile taktıramıyorum servis xenona 750kağıt dio dışarda 300lira sırf garanti yüzündenn taktıramıyorum

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
:)) bence mutlaka taktır bana göre far arabanın duruşunu dahi etkiliyor..

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adnan özelden bana msn wer.. bendede astra h beyaz war we burdan bikac arkadasla birlikte bi yerden toplu alıs weris yapıcaz ordada eminki wardır hep birlikte iyi fiyata alırız sanada mercekli far ws..

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli far

arkadaşlar bendede siyah 2008 astra var ön farlar çok kötü ya mercekli istiyorum servis almanyadan getitririsek 2bin ytl yi geçer dedi geldimi piyasa mercekli farlar bilgi veren varmı bide dışarda xenon taktıramıorum garanti problemi olur die varmı öle bir sorun yaşayan

DeCCaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence fk nın angel farlarını bekleyin hem o zaman xenonda alırsınız ben servis dışında taktırdım xenonları hiç bir problemden çıkarmadı şimdi de angelleri bekliyorum tavsiyem 8000k alın en ideali

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercekli h

Kardeş fk nın angel farı nası resim vb. bişe koyabilirmisin mercek li gibi üst üstemi duıruo yoksa g kasadaki gibi yan yanamı koymuışlar farları merak ettim bide xenon taktırdıktan sonra servise gittinmi yanii bir sorun çıkmadımı

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide araba arkası çok yuksek 16jant var lastikler bitince 17 performasn jant lastik takmak istiyorum ama bu sefer yay takmadan arkası daha çok yukseklcek Yay taksam yine garantiden sorun yaşarmıyım bilgilendirimisiniz arkadaşlar.elim kolum bağlı bu garanti yüzünden

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide araba arkası çok yuksek 16jant var lastikler bitince 17 performasn jant lastik takmak istiyorum ama bu sefer yay takmadan arkası daha çok yukseklcek Yay taksam yine garantiden sorun yaşarmıyım bilgilendirimisiniz arkadaşlar.elim kolum bağlı bu garanti yüzünden
hasan bende aynı problemin içindeyim ben servisle konuştum yay jant v.s yetkili serviste gidip taktırısan problem olmıcagını sölediler bana ama eger dısarda taktırırsan garanti malesef gidio:cry:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya orj. farlar güzel demiştim ama.. piyasada gördüğüm 2008 model olduğunu sandığım arka stoplar siyah olan astraların ön farları hakkaten berbat:( yani 2005 lerin falan gayet güzel bence ama bu 2008lerin farların içini naapmışlar öle yaw..neyse şimdi hak verdim sana adnan bul değiştir abi ver arabanın hakkını:D

DeCCaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş fk nın angel farı nası resim vb. bişe koyabilirmisin mercek li gibi üst üstemi duıruo yoksa g kasadaki gibi yan yanamı koymuışlar farları merak ettim bide xenon taktırdıktan sonra servise gittinmi yanii bir sorun çıkmadımı

kardeş astranın mercekli farını düşün onun sadece kısa farda halkalısı resim bulamadım ama bi ara rastlamıştım angel fara ayrıca bazı araçlarda xenon far taktırınca arıza ışığı yakıyo diyolardı bende hiç öle bişi yapmadı ben çok memnunum servise gidip 2 katı fazla para vermek mantıklı gelmedi bana yaza kadar çıkar diye tahmin ediyorum ben angelları