2012 Civic iç tasarım

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Full depoyla istanbul şehir içinde 400 bilemedin 450 km gidiyorum :) fikriniz değişmiştir sanırım :))
gülüseven dikenine katlanır ben vtec bir civic alayım varsın 400 km gitsin sorun değil arkadaşında dediği gibi otoöatik vites fazla yer ve otomatik vites asla almam bana ters

otomatik vites mi:)manuel vitesleri o kadar çok yakmıyor normal trafikte.dıştan güzel gözüküyor ama ne zaman kullansam astra-golf çok daha zevkli ve kaliteli geliyor.
astra ve golf kötü değil ama hastalık işte

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıktığı günden beri vites ve el frenine gıcık oluyorum
baştan savma, dandik bir tasarı olarak görüyorum
yenisinde bu durum değişmiş mi yoksa aynımı:))))

Bende ilk gördüğümde bu ne demiştim. Ama inanılmaz ergonomik kullandıkça anlıyorsunuz.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dıştan fotoda eklerseniz ben yeni civic diye paylaşmıştım arkadaşlar bu olmaz dediler onun olduğu anlaşılsın..

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda ve toyatayı hep sevmişimdir bu civic de güzel olmuş

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o navinin tr'de çok üst donanım olucağını düşünerek resime aldanmıyorum :) kadranda o kadar dijital ekran varken orta konsolda 4 düğme 1 cd deliği pek çekici gelmedi :(

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o navinin tr'de çok üst donanım olucağını düşünerek resime aldanmıyorum :) kadranda o kadar dijital ekran varken orta konsolda 4 düğme 1 cd deliği pek çekici gelmedi :(

Yanlış hatırlamıyorsam 1800 TL karşılığında opsiyonel olarak sunuyorlar güncel kasalarda. Bence fena değil. En azından opsiyonel:D Opel gibi yapmıyorlar :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam 1800 TL karşılığında opsiyonel olarak sunuyorlar güncel kasalarda. Bence fena değil. En azından opsiyonel:D Opel gibi yapmıyorlar :D

200 euro daha fazla veririm tekken godofwar ve fifa2011 managerı da yüklesinler hemen gidip alırım :D

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et