2013 ASTRA 1.4 TURBO LPG DÖNÜŞÜM İÇİN TAVSİYE

onurcura

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 ASTRA 1.4 TURBO LPG DÖNÜŞÜM İÇİN TAVSİYE

uzun yolda 6.5 - 7 arası değerleri 110 km hızla bende gördüm. ama şehir içinde 8 bence mucizevi. arabayı hızlı kaldırmam sakin kullanırım. gaza köklemem ortalamam 11... Harunhoca nasıl yapıyorsunuz bilmem ama sizin arabayı 1 hafta kullanmadan inanmam :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

onurcura link' Alıntı:
uzun yolda 6.5 - 7 arası değerleri 110 km hızla bende gördüm. ama şehir içinde 8 bence mucizevi. arabayı hızlı kaldırmam sakin kullanırım. gaza köklemem ortalamam 11... Harunhoca nasıl yapıyorsunuz bilmem ama sizin arabayı 1 hafta kullanmadan inanmam :)

Active Select araçlarımız ayrı bir dünya yalnız, manuel ile kıyas kabul etmez bir tüketim aşkları var. :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurcura link' Alıntı:
şimdi şöyle bir durum var; ben yol b.sayarının yalancısıyım. Belki de dediğiniz gibi o kadar az yakmıyordur, pompa verilerine bakmak lazım. Onun için de biraz beklemek lazım çünkü aracı sadece haftasonları kullanıyorum bu aralar ve içinde daha yarım depo benzin var. Sadece şunu söyleyebilirim. Yakıt aldığımda tam olarak, net olarak ne kadar yol yaptığımı, kaç litre yakıt aldığımı ve kaç kuruş yaktığını  milimi milimine paylaşacağım. Az da yaksa çok da yatsa neticede pazarlayacak halim yok, neden yalan söyleyeyim. Eğer dediğimden çok yakmışsa yanılmışım derim. Eğer doğru çıkarsa bir hafta değil ama bir kaç saat kullanmanız mümkün olabilir.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

harunhoca link' Alıntı:
şimdi şöyle bir durum var; ben yol b.sayarının yalancısıyım. Belki de dediğiniz gibi o kadar az yakmıyordur, pompa verilerine bakmak lazım. Onun için de biraz beklemek lazım çünkü aracı sadece haftasonları kullanıyorum bu aralar ve içinde daha yarım depo benzin var. Sadece şunu söyleyebilirim. Yakıt aldığımda tam olarak, net olarak ne kadar yol yaptığımı, kaç litre yakıt aldığımı ve kaç kuruş yaktığını  milimi milimine paylaşacağım. Az da yaksa çok da yatsa neticede pazarlayacak halim yok, neden yalan söyleyeyim. Eğer dediğimden çok yakmışsa yanılmışım derim.
hafta sonu bu sonucu merakla bekliyoruz hocam inş dediğiniz degerlerde yakar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanlış anlaşılma olmasın sadece hafta sonları kullandığım için bu süre daha uzun olacaktır. İki-üç haftadan önce biteceğini sanmıyorum. Ancak net olarak rakamları paylaşacağım. Çok yakıyorsa da aracımdan memnunum. Diyeceksiniz ki çok az kullanıyorsun yakıt masrafın az. Doğru şimdilik az kullanıyorum ama hep böyle olmayacak. Araç 48 günlük olmasına rağmen 3005 km.de. Yani o kadar da km.si az değil tabi 2500 km. si uzun yol.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

harunhoca link' Alıntı:
Yanlış anlaşılma olmasın sadece hafta sonları kullandığım için bu süre daha uzun olacaktır. İki-üç haftadan önce biteceğini sanmıyorum. Ancak net olarak rakamları paylaşacağım. Çok yakıyorsa da aracımdan memnunum. Diyeceksiniz ki çok az kullanıyorsun yakıt masrafın az. Doğru şimdilik az kullanıyorum ama hep böyle olmayacak. Araç 48 günlük olmasına rağmen 3005 km.de. Yani o kadar da km.si az değil tabi 2500 km. si uzun yol.
daha nice hatasız kazasız km hocam zaten araclarımız cok yakıyor bunun hepimiz farkındayız ve cok yakmasından ziyade görüntü beni cezbettigi icin yakıt aklıma bile gelmeden bu aracı tercih ettim ama sizin arac az yakıyorsa bunun bir formülü vardır belki bizimle paylaşmak istersiniz diye bu konuda sizi cok SIKIŞTIRIYORUM(büyük harfle yazmamın sebebi yanlıs anlasılmasın belki I lar i olarak gidebilir diye :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğiniz gibi yakarsa yaksın ama bir yere kadar.Keyfi ve görünümü tartışılmaz bence de. Hani derler ya dış güzellik iyidir ama önemli olan iç güzelliği, aynen öyle dış ve iç tasarımın çekici olması bir yere kadar insanı götürür ama iş bütçeye cebe yansıdığı zaman işin rengi değişiyor. Bununla birlikte aracımın gösterge panosundan hariç her şeyinden memnunum. Gösterge tablosunun rengi kırmızı yazısı siyah beğenmiyorum ve ayrıca da her bir istatistiği görmek için koldaki bileziği çeviröek zorunda olmak anlamsız, kullanışsız ve kötü bir şey. Halbuki aynı ekranda üç dört bölüme ayrılarak menzilin ortalama yakıtın anlık tüketimin ve yapılan sıfırlama sonrası yolun bilgileri olabilirdi.

hakko879

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İst Anadolu yakası bostancı sanayide BRC bayisi var. Serdar bey çok iyidir. Motor arıza ışığı kesinlikle yanmaz. Yanarsa paran iade der. ben taktırdım çok memnunum...

onurcura

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra turbo 1.4 aracınıza mı taktdırınız?