2014 astra j hb kısa ve uzun far tavsiye

anil45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2014 j kasa aracımda sarı renk far mevcut,ben beyaz yapmak istiyorum led xenon diyolar var mı taktıran arıza ışığı yakıyor mu veya tavsiyelerniz nelerdir

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İnsanların gözünü alacak şeylerden hoşlanmam şahsen zira orijinalin de dışıunda ve merceksiz xenonlar hem muayneden geçmez çünkü uygun değildir. En güzeli halojen ama performans ampülü kullanmak. Philips white vision tavsiye ederim tam beyaz değil ama sarıdan çok beyaza daha yakın. Daha beyaz isterseniz philips diamond vision ama görüş kaybettirir yağmurda karda. Osram night breaker pluslarıda kullandım memnundum ama philips daha iyi geldi.

• Beğen
Tepkiler: anil45 ve Hasip

anil45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Biraz araştırdım ancak white vision bulamadm diamond vision extreme vision racing vision modelleri var. Görüş kaybettirmeyen sarıya yakın olan hangisi acaba kullanana bilen var mı

Son düzenleme:

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu videoda karşılaştırmasını görebilirsiniz. Racing ve extreme de iyidir. Ayrıca bu arkadaşın kanalında daha böyle birçok markanın da incelemesi var. Hepsini kendi aracına takıp test ediyor. Bu Renault'da Astra J'ler gibi H7 kullanıyor.
Ayrıca önemli bir bilgi daha Kelvin değeri yükseldikçe ışık mavi-beyazlaşır ancak ampül ömrü düşer.

Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=81Jcll0lv8w&t=231s

• Beğen
Tepkiler: hvsvn ve Hasip