20SEH ve 20NE farkları

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra gt al 155hp kafadan sana 40 hp bi çiple 165-170 civarını bulur sana haydi haydi yeter :D

turkpilot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seh in xe den farkı torku çok düşük devirde verebilmesi, o yüzden özellikle ingilterede seh le uğraşan bidolu insan var, motorun bi şekilde açılacak olursa seh e çevirebilirsin çok zor diil...

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galiba yakında motoru açacam, migweb diye bir site var ordan projelerde mükemmel emekler var. herkese tavsiye ederim, dediğinniz gibi sehlerle ve ne lerle adamlar turbolama bile yapmışlar...

turkpilot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seh estetik ameliyatta... yılbaşını bulur hastaneden taburcu olması... bende çalışmaya devam...

bütün kızlar toplanalım, ama aralık ortasından sonra... ;)

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galiba SEH, ler üzerinde çalışmanız var, benim konu hakkında bir öneriniz yada motoru açarsak neler yapabiliriz tavsyeniz varmı? biraz yadımcı olurmusunuz

turkpilot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kardeş Seh motorlu bi vectram var sadece... kaporta boya yapılıyor şu ara...

sehin pistonu ve egzantriği farklı ne den. Onlarıda Türkiyemizde bulmanız neredeyse imkansız. Ebay dan bulma şansınız var. Uğraşırım derseniz olabilir... ben olsam uğraşmazdım...

turkpilot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bi öyle bi böyle diyorum sehe çevirme konusunda farkındayım ama düşününce Türkiyede bişiler yapmaya çalışmak bir hayli sıkıntılı. Özel parça bulmak özellikle...

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet haklısın, merak yetmiyor parçalarında sıkıntılı olduğunu düşününce iyide para lazım, GT lerle uğraşmak daha mantıklı galiba

ivelinmartinov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun Aleykum.

Hmm bence birseyler yapacaksan sen senin motoru indir satabildigin fiyata sat 1000 in altinda fiyata satmazsin fazlasina bile satarsin die düşunuyorum indir sat al bitane c20xe kartal sanai de ben bi kac tane gormustum anlasirsan 2 000 civarina alabilirsin indir kaldiri iscilik verirsin madem yapican 150 hp yap ugraşicam diyorsan maliyet düser en azindan.