23.000ytl PORSCHE 968

• Konuyu başlatan ghost ship
  • Başlangıç tarihi

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kesin bir boya ister bu araba. üstünde çok fazla yara bere ve pas var. fotoğrafta dahi bu kadar göründüğüne göre yakından bakılınca epey bi vardır-ki bu tecrübeyle sabittir-. kaldı ki bunu doğrudürüst boyayamaz bizim ustalarımız, söker dağıtır geri toplayamaz, sağına soluna boya damlatır falan..

öte yandan içi baya bi temiz görünüyor. göze batan bi olumsuzluk yok. teknoloji olarak bi sıkıntı çıkartacağınıda sanmam. çıkartsada sanayide basit şekilde halledilebilecek bir teknolojisi var.

ifadelerinden anlaşılıyor ki sahibi elinden çıkartmak için zıplayıp duruyor. yani demek ki bu para bu arabaya çok.. ama netice de porsche hi porsche..

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muallakta...

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla sırf plakası ıcın alırdım durumum olsa 34 CMR 43

ahmsino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence o arabanın ekmeği yenmiş :)
sırf porsche ye bindim demek için bile o para verilmez

textilman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6-7 ay önce bu aracı baktım. 20.000 ytl istiyorlardi o zaman .arac Ersözlü'de idi. sahibinden.com da bu arac yanilmiyorsam yaklasık 1,5 senedir satista. en azindan 1 sene. ilk basta 20.000 euro istiyorlardi.fotodan diri duruyor ama yakından oldukça masrafı var.içide pek temiz sayılmaz , kırık dökükleri var. tabi bir uzmana göstermek gerek ben kendimce bakmiştim.bence 15.000'e bu porsche'yi alırsın.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6-7 ay önce bu aracı baktım. 20.000 ytl istiyorlardi o zaman .arac Ersözlü'de idi. sahibinden.com da bu arac yanilmiyorsam yaklasık 1,5 senedir satista. en azindan 1 sene. ilk basta 20.000 euro istiyorlardi.fotodan diri duruyor ama yakından oldukça masrafı var.içide pek temiz sayılmaz , kırık dökükleri var. tabi bir uzmana göstermek gerek ben kendimce bakmiştim.bence 15.000'e bu porsche'yi alırsın.

valla gerekli yorum bizzat gören arkadaş tarafından yapılmış bu durumda bende almazdım diyebilirim

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 e verse almak isterdim masrafıyla falan güzel bir porshe cıkarırdım ortaya

Goksad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
911 olsa düşünülebilinirdi