3 araç arasında kaldım.Kafayı yemek üzereyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alelacele hazırlanmış sedan görmemişiniz:D bakınız: citroen C4 sedan...

astra hb üretilirken sedan modeli göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır... o yüzden sonradan ilave gibi bi görüntüsü yoktur... ama mesela c4 tam tersidir...

biz bikaç yıldır hb görmeye alıştığımız için sedan çok itici geldi.. zamanla gözünüz alışır... astra g hb'de ilk çıktığında çok çirkin yorumları yapılıyordu bunu da unutmayın...

:good:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Octavia düşünüyordum.testte duyduğum rüzgar ve yol gürültüsünden sonra..:)
A4 ve Mondeo demişsiniz ama ben Civic veya Astra alsam bile kaç yıl bir yerimden ter akacak.
Astra Sedan alelacele bir kasa yorumlarına kesinlikle katılmıyorum.Şahsen bayılıyorum..
Civic'i çok seviyorum.ama burun biraz uzun olsaydı Civic ten başka düşünmezdim.burun çok kısa ya arkadaşlar.önde oturana daraltı geliyor.Birde birkaç yeni civic kazası görünce soğudum.civic'ide eledim.
Corolla nın hala birçok kronik problemi mevcut.kullanan tanıdıklarım var onlarında fikrini aldım.birde araba yandan ve çapraz çok pasif görünüyor bana göre.

Geriye bir Astra Sedan kalıyor.Anlayacağınız hala karar veremedim:)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşın 1.9 dizel Octavi'yasına binmiştim müthiş gidiyordu ama opellerde alıştığım sessizlik pek yoktu.. net şekilde daha fazla ses aldığını gördüm.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civic :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...