3. Ege buluşması

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ege grubu olarak en 6 ay önce 20.01.2007 da bir buluşma düzenlenmişti.eğer yöneticilerde uygun görürse üyelere uygun bir pazar veya cumartesi günü (23-24 haziran tarihlerinden en uygun olanı) opelim.net ege üyeleri olarak toplanmak istiyoruz.Ege üyeleri de katılım gösterir yorumlarını eklerse ii olur...
Bilgilerinize sunarız.... :help::help::help:

Son düzenleme:

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar bana kalırsa da kesinlikle buluşulmalı şubattaki buluşmamızdan sonra hep aklımdaydı zaten cihan arkadaşımız sağolsun iyiki yönetime iletmiş bu isteğini umarım geri çevirmezler

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelimi değiştirmöem nedeniyle son zamanlar fazla katılım yapamadım siteye.... ocak ayı buluşmamızda baharda bi buluşma planlıoduk ama olmadı neyse haziran ortasına doğru daha önce konuşulduu gibi içinde mavi ylculuk da olan bi buluşma hepimize iyi gelecektir.. organizasyon için elimden geleni yaparım... tekne gezisi- eğlence konusunda her türlü yardımcı olurum.... yeterki katılım olsun..:rock

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aranıza şubat ayında katılmama rağmen gerçekten siteye ve sizlere uyum sağladığımı düşünüyorum.Allah'tan bi aksilik olmazsa bende Bu 3.Ege buluşmasında aranızda olmaktan mutluluk duyarım...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ege buluşmasına sonuna kadar destek. En son buluşmamız bence çok güzel geçmişti. eğer yönetimde uygun görürse en uygun tarihi belirleyip buluşalım

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
O tarihlerde bir yerlere gitmemiş olursam (malum yaz tatili)geleceğim inşallah ... :good:

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yönetimle görüşülüp onay alındıktan sonra,işlerim müsait olursa ben de katılmak isterim.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biz zaten destekciyizz..hataa gecen yıl harun001 ve muryy66 ile beraber bi yat gezisi düzenliyelim demiştik.tarih uygun..o tarihte muryy66 murat arkadaşımızda burda olacak oda katılım yapar.bence güzel bi mavi yolcuk yapalım derim yada üyelere uygun bi aktivite..

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarih uygun olursa denizlide olursam bende katılırımm
zaten yat gezisi hiç aklımdan çıkmadı soner abi onu yapacaz inşallah

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar ege grubu olarak beraberce güzel bir organizasyona imza atalım.....:rock:rock:rock