30 bin Bakımı Yetkili mi özel servis mi ?

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 30 bin Bakımı Yetkili mi özel servis mi ?

tolgakeser link' Alıntı:
Ben alirken yoktu sonradan eklenmis satis stratejisi oldugunu dusunuyorum cunku gm her parcayi kendi uretmiyor ornegin farlari hella uretip gm etiketi basiyor filtredede yag filtresini ufi markasina urettiriyor gm etiketi basiyor bence o filtrenin ederi 70 tl degil yinede secim sizin :)
Ben bakım yaptırrıken sordum  ne farkediyor diye . Fiyatı farkediyor sadece abi dedi. Hatta bak bunları GM üretmiyor deyip filtrelerin üzerindeki üreten firmanın logolarını gösterdi. Bu yan sanayi ürünler gerçekten  problemli değil belki de GM markalı olan ile aynı kalitede ancak mesele gerçekten orjinal Bosch veya UFI marka filtreyi bulmakta.Bunların aşırı derecede sahteleri türemiş. Filtre neyse de en fazla arıza verir, yan sanayi fren balatasına diskine ekstra dikkat etmek lazım.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 30 bin Bakımı Yetkili mi özel servis mi ?

Servise gittim 650 TL fiyat çektiler. Aracim 19.000 kmde buji değişimi erken diye istemedim. Olmaz fix paket değişir dediler. Bosh Özel servise gittim. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, ön arka lastik değişimi ve rot balans ayari, yikama işcilik dahilvs 300 TL aradaki fark 350 TL.