30000 bakımı

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 30000 bakımı

Sting link' Alıntı:
Aynen. Okuduğumu bayağı bur düşündükten sonra çözdüm Allah'tan bizim küçük kızdan tecrubeliym :) son olarak gercek den 500 tl fiyat verdi Hasan bey bujiler değişmeyecek  Tarık beye de ulaşamadık gitti

Bülent'e söyle, o her şekilde ulaşır Tarık Bey'e.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Opel odak 725 tl dedi fakat Tarık beyle konuşmadan direk araç kabulün vermiş olduğu fiyatlar Opel gercek ve Opel odak

Eser bu servis fiyatlari ile Opel diyorki aracin garantisinin bitmesine 15 gun 1 ay kala sizi son bir öpelim. Benzer durum ben dede var Nisan sonunda aracin 2. Yil bakimina girmesi gerekiyor, aracin garantisi de Haziran sonunda bitiyor. Kara kara dusunuyorum garanti bitmeden son bir servise gitsemmi yoksa 2 ay icin garantiyi falan bosverip guvendigim ve tanidigim Bosch Car servisemi gitsem diye

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Eser bu servis fiyatlari ile Opel diyorki aracin garantisinin bitmesine 15 gun 1 ay kala sizi son bir öpelim. Benzer durum ben dede var Nisan sonunda aracin 2. Yil bakimina girmesi gerekiyor, aracin garantisi de Haziran sonunda bitiyor. Kara kara dusunuyorum garanti bitmeden son bir servise gitsemmi yoksa 2 ay icin garantiyi falan bosverip guvendigim ve tanidigim Bosch Car servisemi gitsem diye
Abicim ben aracın garantisini 2 yıl uzattım ya yoksa ne isim olur bu saatten sonra yetkili servis ile ikitelli sanayide özel servisim var daha önceki G kasa astrsyi oraya götürüyordum cokta iyiler di yetkili serviste en son bujiler değişmeden 15000 bakımı seklinde yapacak (Opel gerçek ) odak tan Tarık abiyle de görüşeceğim öncelik orada :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Abicim ben aracın garantisini 2 yıl uzattım ya yoksa ne isim olur bu saatten sonra yetkili servis ile ikitelli sanayide özel servisim var daha önceki G kasa astrsyi oraya götürüyordum cokta iyiler di yetkili serviste en son bujiler değişmeden 15000 bakımı seklinde yapacak (Opel gerçek ) odak tan Tarık abiyle de görüşeceğim öncelik orada :)

Eser ozaman yapacak birsey yok. Odak yardimci olur diye dusunuyorum oldukca ilgililer. Tavsiyem pazartesi goturme Pazartesileri yogun oluyorlar yada bana denk geldi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Opel odak 725 tl dedi fakat Tarık beyle konuşmadan direk araç kabulün vermiş olduğu fiyatlar Opel gercek ve Opel odak
ohaaa yuhhhh 700 mu. Mersedesin bakimi bile 800 lira.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Eser ozaman yapacak birsey yok. Odak yardimci olur diye dusunuyorum oldukca ilgililer. Tavsiyem pazartesi goturme Pazartesileri yogun oluyorlar yada bana denk geldi
Yok zaten Pazartesi mini onarım icin aracı RS ye bırakacağım sol çamurluk ucuna lokal boya yapılacak Perşembe gunü götürmeyi dusunuyirum aksilik olmaz ise

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Eser opel gercege gidersen haberim olsun guzellik yaptiririm sana.  
Orasida bizden

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
ohaaa yuhhhh 700 mu. Mersedesin bakimi bile 800 lira.
Bülent abi bende onu dedim adam 200 CGİ bakımını bizim 15000 bakımdan ucuza yaptırmış. Orası önemli değilde odak dan araç kabulde ki. Bayan arkadas 725 dedi yutkunup kaldım sonra Opel gerçekten bilirsin Hasan la görüştüm bujikeri değişmeyiz 480-500 olur dedi normalde oradaki bayan da 688 demişti

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Eser opel gercege gidersen haberim olsun guzellik yaptiririm sana.  
Orasida bizden
Biliyorum abi Hasan abiyle aram senin kadar iyi olmasada iyidir :) yapacak bir güzellik te Tarık la bir görüşsene o ne diyecek konuşmadan da direk kesip atmayalım nede olsa sponsorumuz ;)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Bülent abi bende onu dedim adam 200 CGİ bakımını bizim 15000 bakımdan ucuza yaptırmış. Orası önemli değilde odak dan araç kabulde ki. Bayan arkadas 725 dedi yutkunup kaldım sonra Opel gerçekten bilirsin Hasan la görüştüm bujikeri değişmeyiz 480-500 olur dedi normalde oradaki bayan da 688 demişti
Yaw eser hasani kim tinlar. Direk servis muduruyle tanistirayim seni yada ariyayim gitcegin zaman onla muatap ol.