34 SU 116 pert

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.

Dün akşam saat 23.55 te zincirlikuyu shell benzincinin orada aracımın kontrolunu kaybettim. 3 kez arkası kaydı 2 kez topladım 3.yü toplayamadım ve kafadan duvara çarptım, sonrada yere inemeden arabanın sağ tarafını komple duvara çarptım. Gizli buzlanma ve zeminin pisliği yüzünden kontrolü kaybettim.

Airbagler açıldı arabanın sağ tarafı yok resmen,motor araçtan neredeyse ayrı duruyor. ben bu kazayı sağ ayak bileğimde kırık,sol dizimde zedelenme,kaburga ağrıları ve dudagım ve çenemde dikişlerle kurtardım. Araba pert oldu. Fotograf çekemedim henüz,iyileşince çekicem

Emniyet kemeri takmasaydım camdan fırlardım ve airbagler açılmazdı sanıyorum. Siz siz olun emniyet kemeri takmadan yola çıkmayın.

Kasko yok, trafik sigortası hasarı ödermi? kimseye çarpmadım,kimsede bana çarpmadı.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun :( Trafik sigortasının ödeyeceğini sanmıyorum :( Trafik sigortası bildiğim siz baska araca vurursanız karsı tarafın aracının tamirini karşılıyor , kendi aracınızı kendiniz karşılıyorsunuz :(

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun. verilmiş sadakanız varmış. trafik sigortası aracınız ile ilgili hiçbir ödeme yapmaz. duvar kimin bilmiyorum ama hasar varsa trafik sigortanız duvarın masrafını öder.

bende zamanında kontrolü kaybedip gece bir berber dükkanına girmiştim. dükkanın kepenkler ve alüminyum doğramalar gitmişti. trafik sigortam dükkan masraflarını ödedi. tekrar geçmiş olsun.

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmiş olsun kardeş :S

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Efe kardeşim çok büyük gecmiş olsun...Çok üzüldüm.Dün sabah bende bankaya giderken gebze mutlukentin orada dikiz aynasınadan arkamdan gelen var mı die bakarken bir palio bi sağ yaptı bi sol yaptı toplayamadı refüjdeki trafik tabelasına çarptı o hızla tarlaya uçtu.bi takla attı tekerler üzerine oturdu dikiz aynasından saniye saniye izledim sonra geri döndüm baktım iyiler birşeyleri yok...çok dikkat etmek lazım

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavrum geçmiş olsun yaa uzuldum dogrusuu yapabılıcegımız brı sey varmı ?

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jip diilde binek araba olsa ölmüştüm kesin..yolda buz ve sanırım yag vardı

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...