34 UTB 82(astra H) How Low Do u Like it???

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şık ve güzel bir araba öğrenciyim yazmışssın yaptığın şeyler çalışana bile pahalı hangi okulda okuyosun merak ettim. :D

bide araban gerçekten çok güzel.

34 UTB 82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Peki düşük devirlerde herhangi bir çekiş kaybı olmadı mı?

dostum çekiş kaybı neden olsunki bn aracın standart egsoz sisteminde bulunan vede performansa negatif olarak etki etken bi parçayı iptal ettim artık egsoz sisteminde bi engel (sesi susturmak için) kalmadı..motordan gelen hava direk dısarıya cıkıo..kim dedi sana düşüş oldugunu=)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34 UTB 82' Alıntı:
dostum çekiş kaybı neden olsunki bn aracın standart egsoz sisteminde bulunan vede performansa negatif olarak etki etken bi parçayı iptal ettim artık egsoz sisteminde bi engel (sesi susturmak için) kalmadı..motordan gelen hava direk dısarıya cıkıo..kim dedi sana düşüş oldugunu=)

Genelde bu tip durumlarda backpressure kaybedilir ve düşük devirlerde tork düşer de ondan soruyorum...

astra818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş arabanı tam benim beğendiğim tarzda yapmışsın, gerçekten çok güzel,, bende de astra h var ancak şimdilik standart :) 18 inch jantları takınca standart jantlara göre kalkışta ve arabanın gidişinde herhangi bir kötüleşme oldu mu? bende 17 takmak istiyorum ama arabanın daha kötü gitmesinden korkuyorum açıkçası

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel Olmuş Hayirli Olsun

34 UTB 82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
çok şık ve güzel bir araba öğrenciyim yazmışssın yaptığın şeyler çalışana bile pahalı hangi okulda okuyosun merak ettim. :D

bide araban gerçekten çok güzel.

dostum saol eksik olma güzel yorumların için..istanbul ünisindeym ben beyazıtta..bnm arabama yapmıs oldgum seyler kaliteli ve pahalıdır ama gereksiz bişey koymadıgım için daha fazla masraf yapmamıs oluorum mesela arabamın orasına burasına stop,panjur,angel,bodykit fln gibi seylerı düşünmüorum neden die sorcak olursan tuning ayrı bi kültürdür şimdik normalde avrupadaki tuning kültüründe yeni arabalarla genelde oynamazlar dikkat ettiysen hep eski model araclara uygularlar bu işlemleri dolayısıyla o arabalarda yaşlı oldugundan stoplarını panjurlarını tamponlarını degıstırerek arabayı genclestırıp guzellestırıolar..kalkıpta biz 2005 model astra H ın parçalarını değiştirrisek bu araba üzerinde çalısan muhendıslere saygısızlık etmiş olurus bn bölee düşünüorum =) arabama bundan fazlasını yapmııcaım daha fazlası sırıtır tesekkurler =)

34 UTB 82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Genelde bu tip durumlarda backpressure kaybedilir ve düşük devirlerde tork düşer de ondan soruyorum...

evt backpressure artmaz normalde ama bizim arabalar twinport oldugu ıcın onu hıssetmıosun bıle kanka yanı motorumuz cok boktan ekonomı ıcın uretılmıs =)

34 UTB 82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra818' Alıntı:
kardeş arabanı tam benim beğendiğim tarzda yapmışsın, gerçekten çok güzel,, bende de astra h var ancak şimdilik standart :) 18 inch jantları takınca standart jantlara göre kalkışta ve arabanın gidişinde herhangi bir kötüleşme oldu mu? bende 17 takmak istiyorum ama arabanın daha kötü gitmesinden korkuyorum açıkçası

17 mi takıcan =) neyse msne ekledım senı konusurss

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sade fakat güzel olmuş. yere yakın olması çok tatlı gösteriyor. kredi taksitleri bittikten sonra para dökmeyi ben de düşünüyorum...:D