34 UTB 82..yine limitler zorlandı..

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri güzel bi makineyle çekip tekrar konu aç bence araban harika dostum güle güle kullan .........masallah

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş araban hoş olmuş kazasız belasız kullanman dileği ile

34 UTB 82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
justin' Alıntı:
performansı nasıl etkilemiyor acıklarmısın?
ben gsi'a performansı düşmesin diye 17 bile takmadım.. ilk defa boyle bisey duyuyorum senden...

performansı neden düşsün sn bana acıklarmısın? bak arabanın performansı ancak lastık-jant capı orjınal olcusunden buyuk olursa düşer vede jantın ağırsa düşer..ama lastık-jant olcusunu standartla eşit tutarsan vede jantın kaliteli bişey olursa(hafif,dar..)gibi performansını etkilemez..

34 UTB 82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bnce boşverelim böyle şeyleri vallahi pişman oldum bu siteye resimleri koydum diye..ne yapsaydım yani 16-17 jant koyup,3 cm yay koyup amortisörlerimi değiştirmesemiydim?tabiiki yorum yapacaksınız ama yani ne biliyim insan üzülüyo emeğine saygı gösterilmemesine..inanın 1 sene sonra 19 jantları her arabada göreceksiniz,yay sisteminin yerini coiloverlar alıcak artık..yinede teşekkürler...

justin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana begenmediğimi yada laf sokma anlamında bisey soylemediğimin farkındasındır heralde..
benim demek istediğim atalet diye bir sey var ve bu da performansı etkiler..
ben ilk defa boyle bisey duyduğum icin acıklarmısın diye sordum.. neyse hic sormadım farzet...

34 UTB 82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
justin' Alıntı:
sana begenmediğimi yada laf sokma anlamında bisey soylemediğimin farkındasındır heralde..
benim demek istediğim atalet diye bir sey var ve bu da performansı etkiler..
ben ilk defa boyle bisey duyduğum icin acıklarmısın diye sordum.. neyse hic sormadım farzet...

sana tüm samimiyetimle söylüorum bn o seylerı sana söylemedim senin sorunuda cvpladım dostum gördüğün gibi..ztn bnm arabam performans arabası diil bunu snde bılıosun 1.6 litre motor 105 HP bunu ne kdr etkıleyebılırkı ztn etkilemio.. bak bundan önce 18 jant vardı bnde justin ondaki lastik 225 tabanlıydı yanı 225-35-18 di ölçüsü..inan bana o halıyle bundan daha kotuydu yanı demek ıstedıgım arabayı aslında baş etken olarak jantın buyuklugu yormaz lastiğin genişliği yorar..daha geniş yüzeyde daha fazla sürtünme olur biliyosun..aynı mantık işte..bn bu arabamda 6 kere jant değiştirdim bn zevkim hobim bu yani jant-lastik konusunda artık bayaa tecrubelı olduumu dusunuorum o yusden senınle paylasmak ıstedım justın kardesim..eski GSI ları bnde cok severım deli gibi gidio =)

justin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam dostum sende saol..

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kaliteli duruo.diğer g kasada hiç fena değil buarada.ellerine sağlık