38 lt lpg ile uzunyolda 523 km

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide aşağı yukarı aynı yakıyor. demek bi problem yok yada ikimizde de problem var :D çok gibi geliyorda bana... 12,5-13lt 100km'De
Hesap ortada. Aynı istasyondan aynı pompadan alıyorum :D Bence normal. Soran olursa hep 25kr yakıyor diyordum. Hesapladım 23kr yakıyormuş.:D
Ama uzun yolda çok çok iyi bence. Kimse inanmıyor:D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seninki birde otomatik bunuda göz önünde bulundurmak gerek ;) maasallah diyelim tü tü tü :D:D:D

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun dayanamadim ustama telefon actim satilan gazin kalitesi cok onemli dedi kalitelei gaz almisndir dedi birde aracin moturu cok temiz uzun yolda sabit hizlada geldiysen normaldir dedi.ama izmirde o kalitede gazi nerden bulucam hic bilmiyorum.her istasyonu denicem artik.

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel bende taktırmka istiyorum ama hem kıyamıyorum hemde ben alısverıs merkezlerıne cok sık gıren bırısıyım benım ıcın cok zor olacak

WALLA HIC DUSUNME TAKTIR DERIM ARABA SENLE YASAMICAK ZATEN.ZATEN LPG LI ARABAYI SATMAK DAHA KOLAY.AMA IYI BIR USTA BUL.İŞÇİLİK ÇOK ONEMLI.ALISVERIS MERKEZLERINIDE HIC DUSUNME COGUNUN ARTIK ACIK OTOPARKI VAR.OLMADI IKI ADIM YURURSUN :p ONEMLI OLAN SENIN KESEN BENCE

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt normal,daha yenimi farkettiniz bu kadar yaktığını?

walla yeni farkettim cunku izmirde ne zaman lpg doldursam sehir ici 350 km yapiyordum (lpg litre 1.71 kurus)samsun lpg konusunda biraz daha ucuz olabilir.