45.000 bakimi?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arabam 1.3 cdti astra 2006 model 45 bakimi geldi. bu bakimda neler yapiliyor ve ortalama kac lira tutuyor?

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama garantisinin bitmesine kısa bir süre kaldıysa özel serviste tercih edebilirsin. 2005 sonu çıkışlysa garantisinin bitmesine kısa bir süre kalmış olabilir

smuratt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 gün önce 45.000 bakım yaptırdım, indirimli 200 ytl verdim (odak)
45000 bakımda hava, polen ve yakıt filtresi değişiyor sadece ve diğer kontrolleri yapıyorlar. Yağ ve yağ filtresi değiştirmiyorlar, fakat ben özelde bunları da değiştirdim, yaklaşık 150 ytl tutuyor.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45.000 yerine 30 bin ve 60.000 bakımları yokmu 45.000 yok diye biliyorum

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15.000 30.000 45.000 diye gidiyor bizim dizeller

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlarının garanti süresi bitmediği için bakımlarını yetkili servislerde yaptırmak durumunda olan arkadaşların benzeri tüm soruları için aşağıdaki link yardımcı olacaktır.

http://www.gedizler.com.tr/pop_bakim.asp

bu adresten baktım 30000bakımına...ben de geçen hafta yaptırtmıştım boğaziçinde..ama 15000bakımının aynısını yapmışlar..yani ek olarak fren hidroliği ve uzaktan kumanda pili gibi işlemler yok...olması gerekiyor mu,servise gidip istiyimmi bu işlemleri?..

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu adresten baktım 30000bakımına...ben de geçen hafta yaptırtmıştım boğaziçinde..ama 15000bakımının aynısını yapmışlar..yani ek olarak fren hidroliği ve uzaktan kumanda pili gibi işlemler yok...olması gerekiyor mu,servise gidip istiyimmi bu işlemleri?..
Kontrol edilmiş ve gerek duyulmamış olabilir. Fren hidroliği eksik olsa zaten araç uyarı verir. Kumanda pilide bitmeden önce hissedersiniz zaten. Uzaktan çekmemeye falan başlar

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlarının garanti süresi bitmediği için bakımlarını yetkili servislerde yaptırmak durumunda olan arkadaşların benzeri tüm soruları için aşağıdaki link yardımcı olacaktır.

http://www.gedizler.com.tr/pop_bakim.asp
inan ben bu linki bulacagım diye gobegim catlamıştı sagol...
ama birşey kafamı kurcalıyor bu adamların hiç mi balatadır-suspansiyondur vs gibi aşınmaya maruz kalıp da değişmesi gereken parcası yok
ne diye soruyorum? servis sadece bu bakım parametrelerine bakıyor
balata değişmeli mi diye sormadan acıp bakmıyolar bunlar da rutin kontrollerde yok mu?