80'li 90'lı yıllarda çocuk olmak

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu ne zaman geçti onlarca yıl,ne zaman büyüdük yahu,daha dün gibi...

Bu arada çok ciddiyim,o telli arabaların yerini,havasını,zevkini an baba rc model arabalar bile tutmaz.Keşke bi tane olsa da sigara içerken oynasak biraz :)

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyuncak arabaya miknatis yapistirip, miknatisla itip uzaktan kumandali hale getirirdik...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8-10 yaşlarındayken bizden büyük abiler hatta amcalar '' şu anda sizin yaşınızda olabilmek için herşeyimi verirdim '' derlerdi...O zamanlar anlam veremiyodum tabi..

Şimdi onların yaşına geldiğim zaman çok iyi anlıyorum ne demek istediklerini...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hey gidi günler hey:(

-Sürekli Aydinlik için 1 dakika karanlik eylemine katilmaktir.

bu maddeyi birebir uygulayan ve sonuc olarak 5 binanın elektriklerini kesen birisi olarak selamlar:)
nerde şimdiki gibi otomatik sigortalar:)

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8-10 yaşlarındayken bizden büyük abiler hatta amcalar '' şu anda sizin yaşınızda olabilmek için herşeyimi verirdim '' derlerdi...O zamanlar anlam veremiyodum tabi..

Şimdi onların yaşına geldiğim zaman çok iyi anlıyorum ne demek istediklerini...

+1982

:alkis: :alkis: :alkis:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk sıgaramı kuşlarımın kümesinde gizli gizli içtigim yıllar
bmx bisitlet mahalle maçlarında sumaher gib şapka tatıp sakız çineyip hiç gol yemedigim ama sakatlandıgım yıllar şimdi o top oynadıgımız cayırlarda binalar var villalar süper lüks apartmanlar ama benim çoçuklugumun üstüne kurulan bana göre beş para etmeyen beton yıgınları elektirigin olmadıgı yerlerdi buralar hatta kar yagdıgında elektirik direginin çukuruna düşmüştümde zor çıkarmışlardı ve 1 km uzaktan su taşırdırdık ve okula 2 km yürürdük dudullu bostancı hattında 3 5 minübüs vardı şimdi en işlek hat.
yani demem oki artık herşey kolay ve keyf vermiyor aşklar bile keyifsiz.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde ben nos takmıştım o arbalara iki tane kız kaçıran arkadan bağlayıp yaktımıydın yakalayabilene helal olsun :D

vayy bee nos yaw işte nesil bu uğraş her yerde uğraş ve enterasan buluşlar :alkis: :D

ben komyonun arkasına kalın telle kuyudan su çekme zımpırtısı gibi bişiy yapıp vinç yapardım hatta yakaladıgım keltenkereleri asardım ona :eek: :) bilyalı sürecek yer olmadıgında 15 cm capında tahta teker yapmıştım eski çağlardaki gibi yamuk yumuk

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde bakkallarda çeki'idi sanırım,bakkalcı amcam yuvarlak yuvarlak deldiği bir kartona vereceği hediyeleri yazar üsyünüde folyo gibi birşeyle kaplardı...Verirdik parayı çekerdik çeki'yi..Pasoda leblebi tozu çıkardı...:):)