93 model vectra a gt dohc suya yağ karıştırıyor

dekannt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93 model vectra a gt DOHC aracımız var sorunu suya yağ karıştırması kapak çatlak dediler değiştirdik olmadı contadandır dediler 3 kere değiştirdik yine olmadı bloktandır dediler onuda değiştik yine olmadı. bazı arkadaşlarda yağ soğutucusundandır diyorlar evet bu arabada yağ soğutucusu var ama su soğutmalı değil hava soğutmalı suyla bi bağlantısı yok. biz bu durumda yine sorunun silindir kapağından olduğunu düşünüyoruz. kapak ve bloğu teste gönderiyoruz hiç bişey çıkmıyor. araç 250km yol yaptı zaman 3,5 litre yağı suya karıştırıyor. başından böyle bir arıza geçen bilgisi olan arkadaşların fikirlerini bekliyoruz şimdidem teşekkür.

vectra-tuner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ soğutucusundan olamaz,
sfi motorlarda gm kapaklarda genelde çatlar ve karıştırma yapar muhtemelen kapakdandır

dekannt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bi kapak daha sipariş ettik yarın gelecek takacağız kapağı ben durumu paylaşıırm sizlerle.

dekannt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3. KAPAKTA SORUNU ÇÖZDÜK aynı arıza başına gelen arkadaşlar şayet conta da bişey yoksa hiç uğraşmasınlar bi kapak taksınlar ama alacakları kapak servis çıkmasıda olmasın normal çıkmacılardan alınanlarda olmasın direk yurtdışından çıkma getirtsinler şayet getirtemezseniz bana ulaşın yardımcı olurum

DurmuÅŸ ali

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
3. KAPAKTA SORUNU ÇÖZDÜK aynı arıza başına gelen arkadaşlar şayet conta da bişey yoksa hiç uğraşmasınlar bi kapak taksınlar ama alacakları kapak servis çıkmasıda olmasın normal çıkmacılardan alınanlarda olmasın direk yurtdışından çıkma getirtsinler şayet getirtemezseniz bana ulaşın yardımcı olurum
Kürbüratör kapağı doğru mu