'94 Astra GSI [SFI] Hakkında_?

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi arabaya ustayla bakılır iyi ise geçmişi temiz ise sıkıntısıda yoksa alınır sen karar verene kadar iyi araba kalmayacak piyasada ha bu arada NSE daha satılmadı illaki o olsun diosan konuşurum ve sana verdiririm boşver sen ilhan abini net ol ki net konuşalım ben ilhanlada konuştum gelen giden olmamış daha elini çabuk tut

Aradım şu dakikada,araba satılmış.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sfı zaten tüm bakımları düzenli ise 100 km sabitde hattaa yüksek süratlerdede cimridir fazla yakmaz ara sıkmalarda oda normaldir yakması uzun yolda gayet az yakar sfı lardan korkmayın gerçekten cimridirler sadece iticiler vurmasın yeter o zaman başka
abi kafamıza vurdun da :D anladım ben onu az kaldı ayar yapayım ordayım

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aradım şu dakikada,araba satılmış.
şimdi bende sordum ewet gitmiş araç kaçırdın üzüldüm neyse hayırlısı dielim melis otoda astra yalan oldu :( böyle arabalar fazla durmaz elini çabuk tut yavuza asıl bari oda eli kulağındadır.sen bence bi an önce kararını ver.

Son düzenleme:

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi bende sordum ewet gitmiş araç kaçırdın üzüldüm neyse hayırlısı dielim melis otoda astra yalan oldu :( böyle arabalar fazla durmaz elini çabuk tut yavuza asıl bari oda eli kulağındadır.sen bence bi an önce kararını ver.

Parasal durumları ayarlayabilseydik alıyoduk NSE'yi. Neyse kısmet değilmiş. Hayırlısı olsun. Başka araba bakıyoruz.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende kesinlikle onaylıyorum cimri hatta çok cimri eğer bir dengesizlik veya oynanmamışsa ;) ama samette doğru diyor şakası yok

miynat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman diyorum... O arabaya ben bizzat baktım...
Servise götürdüm, götürürken eray kullandı dönüşte ben :D
Araba PERTE yakın, bende baktığımda daha önceki sahibindeyken (çengelköyde oturuyordu adam) resimleri süper gözüküyordu arabanın yanına bi gittik erayla, bu ne abi diye baktık birbirimize :]

Araba HERYERİNDEN KAZALI çıktı... :] sahibi siteye üye değildir inşallah :]
arabayı aynen sahibine geri verdik :]
dönerken yola dökülen yağdan dolayı biraz zorluk yaşamıştık. Zorlu ve maceralı bir gündü :]

RESİMLER ÇOK YANILTIR o yüzden...
Dikkatli olmakta fayda var...

Artı olarak bostancıdaki araba tahmin ettiğim araba ise, o da iyi durumda değildi ;)

96 SFI lar 94 lere göre daha seri ve daha cimridir...
Şanzıman farkı ;) F18 CR farkı da diyebiliriz :] (Bizzat denenmiştir) :]

F18CR farkıda ne olaki :D:D

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 GSI ile 96 GSI yürüdüğünde kim önde oluyor,merak ettim=)