99 model vectra almaya kara verdim yardım edermisiniz?

kartalbaba06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba foruma yeni üye oldum toyota corolla vardı bugun sattım ve gt almaya karar verdim hep aklımda yatıyordu lütfen beni biraz bilgilendirirmisiniz nasıl bir arabadır çok sorun çıkarırmı ve tabiki yakıt lpg ile kullanmayı düşünüyorum rica etsem beni biraz bilgilendire bilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

laewtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer fikir istiyorsanız 1999 modelse tercihiniz vectra CD B 2.0 16V alın derim Gt lpgde de çok yakıyor ben yaklaşık 5 senedir kullanıyorum bakımlarını düzgün yapıldığı sürece hiçbir problem çıkarmıycaktır. Ama Opel alırken çok dikkat edin ucuz fiyatına aldanmayın....ilerde başınızı çok ağrıtabilir gerçekten opelden anlıyan bir ustaya götürün Triger, fren balata sistemi diskler dahil, debriyaj balatası, bunların ne zaman değiştiğini öğrenin eğer ucuzsa kesin değişmemiştir.yukarda saydıklarım baya yüklü miktarda fiyat tutuyo opel için...Yıllardır Opelle mutluyum...Şimdiden hayırlı olsun

kartalbaba06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim aracın fiyatı 17000 ytl hiç lpg takılmamış 129.000 km sağ arka kapıda boya var yarın aracı opis te göstermeyi düşünüyorum
lpg de ne kadar yakıyor acaba bilgi verebilirmisiniz ve b kasa cd de onda olan zevk varmı siz binicisisiniz inşallah bende olacağım :)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger cd dusunursen artılarını sayarım am gt hakkında guzel gozukuyor dısında yorum yapamam

kartalbaba06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafam gt ye yoğunlaştı siz artıların sayın belki fikrim deişebilir ve en az kaç model olmalı

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt modelinin temizini almak lazım oda kolay kolay bulunmuyor.Yakıt konusunda fazla yaktığı kesin.Gt güç olarak 150 hp cd modeli 136 hp.Güç senin için önemli değilse cd al derim.Hem cd modelini 15000 ytl ye rahatlıkla alırsın temizini.Donanım olarak aynı araçlar sanıyorum.

kartalbaba06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortalama lpg de ne kadar yakar bilgisi olan varmı acaba

laewtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 model bir araç için 17000 ytl fazla 15 gibi bir rakama kapatabilirsen güzel...ortalama 160.000 yakar lpgde

kartalbaba06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model vectra gt b kasa daha pazarlık etmedim yarın baktırmayı düşünüyorum yakıt konusu biraz takıntı oldu şu an

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt lpg de şehir içi 250 şehir dışı 170-180 civarı diye tahmin ediyorum.Cd ler şehir içi 200 şehir dışı 150 civarında yakıyor sanıyorum.