99 vectra gt-volvo s40 2.0T

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki Vectra ama Tüpsüz vectra S40 ta çok baba araba ama GT nin yanında karizması falan yok aile arabası gibi duruyo forumda vardı bi ara bi tane GT 87 000 km de miydi neydi onu kaçırmasaydın LND

Eftamintokofti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s40 2.0 t ler 200 hp değildir, eskileri 163 eski kasanın makyajlısı 165 hpdir. t4ler yüksek basınçlı versiyonudur 200 beygirdir, değil gt ile cdx 2.5la bile performans olarak karşılaştırmak yersizdir.. nitekim 165lik volvo da 150lik b gtden daha üstündür performans olarak. ancak volvonun bir gömlek üstün olduğuna katılmıyorum şöyle ki, s40 sahibi olarak ve neredeyse full donanıma sahip olmasına rağmen parça - işçilik kalitesi olarak benim vectra b ile fark göremiyorum. her iki araç da kendilerine has güzellikleri olan araçlar. bunun dışında güvenlik olarak volvonun üstünlüğü tartışılmaz, çok dolu olmayan bir s40 bile en fazla airbagli vectradan daha fazla güvenlik donanımına sahiptir. 2.0T otomatiğin yakıtını sorucak olursanız, araç her gün iş trafiği saatlerinde feneryolundan kartala, kartaldan feneryoluna geliyor. ortalama tüketim 8.3 lt / 100 km... Başka merak edilen varsa cevaplarım ;)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence opel all!volvonun 2. el piyasası canlı deill!satmaya kalksan volvo daha zorr satılır ve ucuzza gider değerini opel kadar koruyamaz!hem volvonun yedek parçası felanda daha pahalı!servis ücretleri ell yakıyoo!

UĞUR DÖNMEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bazı konularda wolwo agır basıyo ama ne warsa opelde war arabaya ne taksan yakısıyo ya eet sonuc OPEL WERCRA C ALMAN ARABASI ABİİİ TAŞ GIBI HER ZAMAN HER YERDE OpEl

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dediğim araba s40 turbo bu araçlar 200 beygir diyegeciyor(ben milletin yalancısıyım) ben 2 sene kadar 1.6 s40 kullandım gövde olarak gercekten cook saglam fakat alacagımız araba nerden baksanız 100 bini devirmiş olacak onunda turbosundan cook korkuyorum işin dogrusu cünkü turboyu bakıma soksak bile dünya kadar para gidiyor tamam bir gömlek daha üstün ama fiyatlar aynı yerlerde cok büyük bir fark yok o yüzden böyle bir karsılastırma geregi duydum.bu arada sanırım t4 diye geciyor ama t4 var birde turbolar var 2 si farklı yanii bu arabaların.

m@honi sitedeki gt den haber yok abi yhaa girmiyor nedense şimdi buldum bi tane 100.000 de sahibine ulaşmaya calısıyorum 1 haftadır ulaşamadım ama

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eftamintokofti' Alıntı:
s40 2.0 t ler 200 hp değildir, eskileri 163 eski kasanın makyajlısı 165 hpdir. t4ler yüksek basınçlı versiyonudur 200 beygirdir, değil gt ile cdx 2.5la bile performans olarak karşılaştırmak yersizdir.. nitekim 165lik volvo da 150lik b gtden daha üstündür performans olarak. ancak volvonun bir gömlek üstün olduğuna katılmıyorum şöyle ki, s40 sahibi olarak ve neredeyse full donanıma sahip olmasına rağmen parça - işçilik kalitesi olarak benim vectra b ile fark göremiyorum. her iki araç da kendilerine has güzellikleri olan araçlar. bunun dışında güvenlik olarak volvonun üstünlüğü tartışılmaz, çok dolu olmayan bir s40 bile en fazla airbagli vectradan daha fazla güvenlik donanımına sahiptir. 2.0T otomatiğin yakıtını sorucak olursanız, araç her gün iş trafiği saatlerinde feneryolundan kartala, kartaldan feneryoluna geliyor. ortalama tüketim 8.3 lt / 100 km... Başka merak edilen varsa cevaplarım ;)

olabilir dostum millet pek bilmeden yazıyor arabasını ama 200 beygir diye geciyor sanırım t4 bunlar yakıta gelince agzım acık kaldı işin dogrusu gercekten bu kadar az mı yakıyor bu araçlar yaa.benim 1.6 2001 model bile 9-10 litre filan yakardı.parca ya gelince fiyatlar nasıl bilirsin sen biraz bilgi verirsen sevaba girersin vALLAHa:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
Tabiki Vectra ama Tüpsüz vectra S40 ta çok baba araba ama GT nin yanında karizması falan yok aile arabası gibi duruyo forumda vardı bi ara bi tane GT 87 000 km de miydi neydi onu kaçırmasaydın LND
tüp şart kardeşim şart:):)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
S40 T yazmıssın ama T4 den bahsediyorsun galiba.Gt ile T4 kıyas bile edilmez temizinden t4 bulursan kacırma kalantor arabasıdır satan ilk sahibisi ise ucuz da verir bakımınıda tam yaptırmıstır.Zaten çok binmezsin en fazla 20 bin km bineceksen volvo al derim ama bi 5 sene daha binerim bi 100 bin daha deviririm dersen ozman vectra al...

yok abi niye satıyım 20.000 sonra 5 yıl binerim ben rahat şirket arabasını her sene degiştiriyoruz zaten, buna ben devamlı bincemde neden uzun süre bineceksem vectra onu anlamadım