__--İnadına Manuel Vites Diyenler Grubu--__

edi06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varmi manuel gibisi

alemin krali manuel vites. Araba kullanmanin keyifne hazzina variyor insan yaa :)

Exor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daima hep manuel vites kullanmayı severim ve vazgeçmem de :) araba kullanmanın zevki, manuel olunca çıkıyor yoksa diğer türlü olmuyor :)

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tır sürmek lazım 12 vitese kadar yolu varmış sürerken zevkten 4 köşe olur herkes :)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
tır sürmek lazım 12 vitese kadar yolu varmış sürerken zevkten 4 köşe olur herkes :)
%20 uyarım var, onu da bu lafı söylediğim için almıştım, hem otomaikçilein manuel konusunda ne işi var yaa? bak elime değnek alıp hepinizi kovalayacam haaa!

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamün aleyküm, ben otomatik sevenler derneğini arıyodum, nerde acaba bilen varmı.

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
selamün aleyküm, ben otomatik sevenler derneğini arıyodum, nerde acaba bilen varmı.

...ve aleyküm selam...

100 metre kadar ileride solda. Şimdi oradan geliyorum. Adamlar kocaman tabela yaptırmışlar. Masa-sandalye de koyacaklarmış. Sanırım, "Bir el ve bir ayak boşta kaldı diye tembellik yapmayalım; bir şeyler yiyip içelim, olmadı 2 el tavla atalım" diye düşündüler.

Exor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...ve aleyküm selam...

100 metre kadar ileride solda. Şimdi oradan geliyorum. Adamlar kocaman tabela yaptırmışlar. Masa-sandalye de koyacaklarmış. Sanırım, "Bir el ve bir ayak boşta kaldı diye tembellik yapmayalım; bir şeyler yiyip içelim, olmadı 2 el tavla atalım" diye düşündüler.

:D abi süperdi ya :D:D