Abs, tc ve hız km sayacı arizasi

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectralar bildiğim kadarıyla sol ön abs sensörünün sinyaliyle km'yi çalıştırıyor tabii tc de bunlarla alakalı bazen de düzeldiğine göre muhtemelen sensörün kablosunda bi sıkıntı var.
bakittik hocam kablolar soketler sokulup temizlendi ama nafile sorun beyinde bugun gorustum bir yer ile bakalim halledecez ınsallah

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sitenin sponsoru hakan abinin tavsiyesi üzere ankarada bir firmaya arabayı yaptırdım. sıkıntı abs beyninde çıktı. bizim burda sordum ustalar 250-300 tl gibi rakam verdiler ve araban 2-3 gün yatar dediler. niye 2-3 gün araba yatıyo dedim çünki parçayı söküp anakaraya gönderiyorlarmış orda yapılıp geliyo dedi 2-3 gün sürer dedi. bende babamın rahatsızlığından dolayı arabayı yatıramazdım onun için opel garaj hakan abinin dediği yeri aradım adam tamam yaparım dedi ustam dedim babam hacettepe de yoğun bakımda yatıyo bana araba heran lazım oluyo bana en kısa sürede nasıl yaparsım dedim bana ne dese beğenirsiniz :D adam benim burda 1 saatlik işin var dedi ondan ne yaparsan yap dedi valla acaip sevindim kaça yapan dedim 200 tl ye deyince daha çok sevindim hem 100 tl karım var hemde araba 2-3 gün yatmıcak. ertesi gün hastaneye babamın yanına gittim halini hatrını sordum çıktım öğlen 1 gibi gittim gerçekten adamın dediği gibi sökme takma yapma hepsi 1 saat sürdü 200 tl yi verip çıktım şimdi hiçbir sıkıntı yok çok şükür...