ABS ve TC

bgmberk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 Model Vectram var ABS ve TC ışıkları sönmüyor ve kilometre ibreside çalışmıyor. Bilgisi olan varsa yazabilirmi. Ne yapmalıyım. Ankaradayım.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Aynısı bana da oldu. Abs sensürü yandı dediler. Önce devir saati çalışmıyor, kilometre çalışıyordu. Abs ve anti patinaj çalışmıyordu. Özel servise yaptırdım (120 YTL) tam bir hafta sonra bu kez hem devir saati hem de kilometre göstergesi tam da ben seyir halindeyken gitti. Saat bozuk dediler. Bu kez 100 YTL daha verdim. Şimdi iyi şükür.

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2004 vectra c var aynı bendede oldu ama detaylı temizlik yapılırken soketlere su kaçmış galiba temizlenince geçti. inşallah sendede başka bi sorun yoktur

gülşadcandan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'daki Yetkili Servislerden Birine Danişin Büyük Bir Ihtimalle Tech 2 Ile Bakilip Problemi Söylerler.

Opal Telefon No: 583 585
Opis Telefon No : 342 10 20
Opan Telefon No : 397 24 40

Her Hangi Bir Ariza Söz Konusu Ise Bilgi Verirler . Işlem Için Onay Vermek Sizin Tercihinize Birakilir.

Gülşad Candan Opal Müşteri Hizmetleri

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş vectralar yanlış hatırlamıyorsam sol teker devır sayı sönsorunden alıyordu km yı.. o sensörun degısmesı lazım

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm bakıyorum herkese yardım ediyosun sana çok teşekkürler banada etmiştin çünki