abs

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk mesajım arama yapmadım forumda varsa sımdıen ozur suan ıcın herhangi bi sorun yok ama bişi canımı sıktı ara sıra abs ısıgı yanıyor kontagı kapatıp actıgımda sonuyor herzaman bunu yapmıyor ama ara sıra yapıyor nedenı nedir bilen varsa yardım ederse sevinirim arac tigra modeli 97

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyr bazen seyir halindeyken yanıyor kontagı acıp kapattıgımda sonuyor nadiren yapıyor bunu

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dert etme arkadaşım genelde bütün opellerde var bu!Ama sonuçta fren bu küçümsememek gerekir.Yinede bi göster sen.Büyük ihtimal koltuğun altındaki soketlerden birisi yerinden oynamıştır ya da sensörde problem vardır...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat' Alıntı:
Dert etme arkadaşım genelde bütün opellerde var bu!Ama sonuçta fren bu küçümsememek gerekir.Yinede bi göster sen.Büyük ihtimal koltuğun altındaki soketlerden birisi yerinden oynamıştır ya da sensörde problem vardır...
sen airbag denmı bahsedıyorsun yoksa banamı öyle geldı koltugun altı felan

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında abs den bahsetmiştim.Bildiğim(daha doğrusu okuduğum) kadarıyla sürücü koltuğunun altında bi soket var abs ile ilgili.O yerinden oynarsa ışık arada sırada yanabiliyor.Ama yanlış biliyorsam ilk olarak konuyu açan arkadaştan sonra da bütün arkadaşlardan özür dilerim :(

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
O airbagler için değil mi ? :eek:

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat' Alıntı:
Aslında abs den bahsetmiştim.Bildiğim(daha doğrusu okuduğum) kadarıyla sürücü koltuğunun altında bi soket var abs ile ilgili.O yerinden oynarsa ışık arada sırada yanabiliyor.Ama yanlış biliyorsam ilk olarak konuyu açan arkadaştan sonra da bütün arkadaşlardan özür dilerim :(
ya lafımı olur beratcım yardım etmeye calıstıgın icin tesekkür ederim iki gundur yanmıyor eger baslarsa servise gostercem icim rahat etsin

S

serkan75

Bilgi Girilmemiş
bendede aynı sorun devam ediyor, önce tech2 sağ teker poryası arızası verdi değiştirdim, ertesi gün tekrar yandı götürdüm arabayı bu seferde soldaki arıza verdi acaba arıza sol tekerdemiydi de yanlışmı değiştirdiler diye kuşkudayım yandığı zaman kırmızı ışığa kadar gidip stop edip tekrar çalıştırıyorum:)