[ACİL] 2000 Model Astra G Aracıma Uyar Mı

emrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/navitech...px?productId=otdelcdt4700msu&categoryId=26080

Arabamda KAset Çalar olması çok canımı sıkıyor. FM transmiterleri denedim. Ses kalitesi çok düşük oluyor. Orjinal cd çalar alcaktım fiyatları çok pahalı. mecbur kaset çaları çıkartacam. linkteki cd çalar 2000 model Astra G aracımın kaset çlar yuvasına sığarmı. Kullanan varmı. Görüntü nasıl oluyor

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
uyar.ölçüler standarttır zaten.

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam yerine geldin aynı cihazdan ben kullanıyorum. ucuz olduğuna bakmayın. usb+sd+aux girişleri var mp3 çalıyor daha ne olsun ses kalitesi çok güzel yuvaya birebir sığıyor boşluk falan yok. bağlatırken kontaktan bağımsız olmasını istersen montajı yapan kişiye söylersin ..

emrx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam yerine geldin aynı cihazdan ben kullanıyorum. ucuz olduğuna bakmayın. usb+sd+aux girişleri var mp3 çalıyor daha ne olsun ses kalitesi çok güzel yuvaya birebir sığıyor boşluk falan yok. bağlatırken kontaktan bağımsız olmasını istersen montajı yapan kişiye söylersin ..
çok sağol hemen alıyorum o zaman

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
accentte kullanmıstım şimdi kuzene verdık gerçi güzel teyp bir problem yaşamadım birde bunun sarı renklı tus takımı olanı var oda dayımın arabada tesisata bağlı çıkslara 4*50 w tavsiye ederim...