Acil !!! Önemli bir sorum var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar sevgili dostlar bir sorum olacak, yorumlarınıza ihtiyacım var.

Bugün Afyonda Salimler Otomotiv Opel Bayiine gittim Yeni Astra 1,3 CDTi Enjoy a bakmaya. Spor paket ve Metalik renk ( Moonland Grisi) modele 39.700 YTL fiyat verdiler. Benim 2001 Model Astra 1,6 benzinli Comfort aracımı 16.700 YTL ye sayılar ve 23.000 YTL fark çıkardılar. Ayrıca park sensörü hediye ettiler. Ben birkaç gün düşünme süresi istedim. Sizce fiyatlar nasıl? Ne yapmamı tavsiye edersiniz? Burası küçük bir yer, tek bir Opel bayii var o yüzden kıyaslama şansım pek fazla mümkün değil.

Ayrıca Yeni Astradaki yenilikleri sordum: Arabanın ön pancur ve arka bagaj kapağındaki alüminyum görünümlü çıtalarda bir parça değişiklik olacakmış. Ayrıca benim baktığım benzinli Astra modelinin ön farlarının iç kısmının arka planı siyah, arka farların arka planı gümüş rengindeydi. Yeni Astraların farları Yeni Corsalara benzeyecekmiş yani ön ve arka farların arka planı gümüş renginde olacakmış satış sorumlusunun söylediğine göre. Son olarak 1 ay kadar sürecek bir kampanyaları varmış. Bu kampanya süresince Astra Enjoy alanların çelik jantlarının modelleri farklı (dediğine göre daha güzel) bir model olacakmış.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afyona yakın yada gidip aracı alabileceğin illerdeki opel bayilerin ara ve teklif al derim ben ayrıca sitede yeni astra resimleri mevcut değişiklikleri oradan görebilirsin..

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Afyona yakın yada gidip aracı alabileceğin illerdeki opel bayilerin ara ve teklif al derim ben ayrıca sitede yeni astra resimleri mevcut değişiklikleri oradan görebilirsin..

Birşeyi lazım olunca bulmazsın ya şu anda Opelin sitesini açamıyorum. :mad:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evt opelin sitesinde sorun var bende daha önce giremedim siteye ama bizim sitedede olacak yetkili bayilerin listesi..

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben 2003 de astra alırken bursa,balıkesir fln baya araştırdım balıkesir diğer bayilere göre baya indirim yapmıştı..
sonuçta kotalarına göre bayiler kendileri extra indirim yapabiliyo

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger aylık satış kotasını tutturamazsa baya fiyat iniyorlar.Bilginize...

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 astranı kendin satarsan 1-2 milyar karın olur...

"new astrayı" başka illerden alma ihtimalin varsa bayiler arasında fiyat kızıştırıp fiyatı aşağı çektirebilirsin...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
kenangocmen88' Alıntı:
2001 astranı kendin satarsan 1-2 milyar karın olur...

"new astrayı" başka illerden alma ihtimalin varsa bayiler arasında fiyat kızıştırıp fiyatı aşağı çektirebilirsin...
:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...