vectra b'de titreme

ugurdeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. bende 2001 model vectra comfort var. aracım yolda giderken 1. vites hariç diğer viteslerde yolda giderken titreme yapıyor. yani yol tutuşunda kesip kesip bırakıyor. bazen sık sık ardarda bazen seyrek oluyor. sente sensöründen diye düşünmüştüm ama arıza ışığı yanması gerekir arıza ondan olsa. enjektörlerin kirli olması bunu yaptırırmı araca. yada neden kaynaklanıo olabilir. yardım ederseniz sevinirim. çözemedim bir türlü.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu olay büyük ihtimal düşük devirlerde oluyordur(2000-3000) Benim düşünceme göre enjeksiyonlar kirlenmiştir, TEMİZLENMELİ...

CARBON CLEAN... işlemi yapılmalı

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
ben bambaşka bi yer düşünüyorum aslında,yürüyen aksam olabilir,akslar falan rotlar ne biliyim bu tür şeylerde ayarı kayınca titreme yapıyor...

ugurdeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta titreme derken sanırım yanlış anlaşıldı. sanki bi kuvvet aracımı arkadan çekip bırakıyor gibi oluyor. daha çok motor ısındıktan sonra ve devir farkettirmeden oluyor.

ugurdeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta titreme derken sanırım yanlış anlaşıldı. sanki bi kuvvet aracımı arkadan çekip bırakıyor gibi oluyor. daha çok motor ısındıktan sonra ve devir farkettirmeden oluyor.

Vectra 2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ya benim vectra da aynı sorun var lpg de yapmıyor ama benzinde gazı az verdigin zaman sorun yok ama biraz gaz pedalına basınca sanki arabada benzin yokmuş gibi oluyor hiç göstermedim ama servise

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
Bu olay büyük ihtimal düşük devirlerde oluyordur(2000-3000) Benim düşünceme göre enjeksiyonlar kirlenmiştir, TEMİZLENMELİ...

CARBON CLEAN... işlemi yapılmalı

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Vectra 2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş ben bu gün senin arabanla aynı olan sorunumu cözdüm. benzin pompasını degiştirdim yine aynı bu sefer enjektörlerini degiştirdim ve düzeldi seninkide büyük ihtimal enjektörlerdendir