acil yardım arkadaşlar pert kayıtlı clio3 dci 2007

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten pertin mantığı budur seninde bu araca yönelmen bu yüzden değilmi sen satarkende başkasının alma nedeni bu yüzden olucakdır.. satarken yapıcağın km farkınıda göz önünde bulundur ona göre ibr fiyat teklifi yap derim..
iyi bir check ettir aracı neticede pertli araç iyi bir kontrolden geçir zaten pert nedeni öncekiler biliyordur evraklarındada yazar nedeni sen genede detaylı bir kontrole expertize sok aracı.
aynen fiyat yüzünden giriyorum bu riske :) sigortama soracağım pert nedenini öyle çok ciddi bir hasar aldıysa aracın yürüyeninde problem varsa girmem motor durumu çok önemli bir de benim için sigortacıma araç hakkında biraz bilgi vermiştim şase nosuyla sorgulatmadım fiyatını söylediğimde uygun clionun pazarı da var satarsın dedi bir de yedek parçası baya uygun hatta tr de en ucuz yedek parça clionun denilebilir rahatlıkla

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
hem 4 yaşında 122000 km yapmış, hem pert, hem clio, hemde 15.000 TL
hayatınızın kumarı olur bence:D
pertten dönme ne marka araçlar düzen tutmuyor ki bu birde Clio:D
o paraya Astra G bulunabilir heralde, kafanız rahat binersiniz. boştan yere atraksiyon aramayın derim..:)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben piyasasını fiyatını bilmiyorum hiç clioların ama km si fazla o benimde gözüme biraz yavan geldi 122 bin sende biraz sürsen 160 binde satsan 160 bindeki o yaşdaki normal pertsiz en ucuz clionun fiyatı nedir bunu araştırmak lazım ona göre bir fiyat teklif etmeni öneririm.. tabi km yi misal verdim.yukardada yazdım değicek araba var almaya değmiycek araba var çok iyi bir hesap kitap yap analiz yap neticede renault dur cliodur türkiyede peynir ekmek gibi ölüsü leşi perti bile satan araçlar ama burda önemli olan satman değil her şekil satarsın önemli olan zarar etmeden satman bunun içinde alış fiyatın çok önemli..

Son düzenleme:

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem 4 yaşında 122000 km yapmış, hem pert, hem clio, hemde 15.000 TL
hayatınızın kumarı olur bence:D
pertten dönme ne marka araçlar düzen tutmuyor ki bu birde Clio:D
o paraya Astra G bulunabilir heralde, kafanız rahat binersiniz. boştan yere atraksiyon aramayın derim..:)
4 yaşında dizel bir araç için 122000 çok sayılmaz gibi geliyor bana da 3 yaşında 280000 km yapan çok araç gördüm ben. tabi 80000 civarı kmlerde var fakat çogu oynanmış oluyor maalesef
15000 büyük meblağ değil 4 yaşında clio 3 için ha gerçekten temizlerde baya yüksek fiyatlı 20000 civarı genelde
astra g dediğin gibi alabilirsin ama 15000 e 99 felan bulursun hadi 2000 odel olsun onun kmsi de az olmaz ki neticede 11 yaşında bir de benzin sıkıntısı var kafamda çoğunlukla şehir içi kullanıyorum astra f aracımla 10 lt yakıyorum 100 kmde
pert almak tabi dediğin gibi sıkıntı yaratabilir ki daha önce bu işe bulaşmadığım için biraz çekiniyorum giderken yalapalama yapar mı diye kuşku oluyor

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesela geçen bir renault megane dci baktım 2004 fiyat 19000 e indirdiler araç 113000 di expere soktuğumda 2007 de 267000 yaptığını sölediler iki kez düşürmüşler kmyi
:( düşünün artık kaç km ye gelmiştir şu an

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben piyasasını fiyatını bilmiyorum hiç clioların ama km si fazla o benimde gözüme biraz yavan geldi 122 bin sende biraz sürsen 160 binde satsan 160 bindeki o yaşdaki normal pertsiz en ucuz clionun fiyatı nedir bunu araştırmak lazım ona göre bir fiyat teklif etmeni öneririm.. tabi km yi misal verdim.yukardada yazdım değicek araba var almaya değmiycek araba var çok iyi bir hesap kitap yap analiz yap neticede renault dur cliodur türkiyede peynir ekmek gibi ölüsü leşi perti bile satan araçlar ama burda önemli olan satman değil her şekil satarsın önemli olan zarar etmeden satman bunun içinde alış fiyatın çok önemli..
sahibinden coma baktığımda en düşük genelde 19000 civarı ve daha üst fiyatlar çekmişler km ise baktığımda 100000 altı göremedim ilk iki sayfada hep yüksek km 100000 üstü clionun parçalarının ucuz olması beni cezbetti enjektörleri turbosu filan uygun zaten halkımız da o yüzden gidiyor bu araçlara benim korktuğum şase de problem çıkarmı bir de km düşürülmüş müdür onlara baktırıcam 14500 e inerse ve kafamda problemler oluşmazsa düşüneceğim keşke daha düşük km de olsaydı ama dizel araçta düşük km gerçekten zor bulunuyor

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet dizelde zor hayırlısı olsun expert sok baksınlar servisde teferruatlı bir arabaya..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
amcam pertten dönme benzinli Octavia aldı, bu zamana kadar harcadığı toplam parayla aracın makyajlı kasasını alabilirdi. babam baştan demişti ama tercihini kendi yaptı :) bizim Vectra'yı almadan önce 1-2 sefer emanet aldığımız yada bereber giderken benim kullandığım olmuştu, araç hala düzen tutmuş değil. belkide bu yüzden bir ön yargıyla önceki mesajımı yazmış olabilirim:D

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amcam pertten dönme benzinli Octavia aldı, bu zamana kadar harcadığı toplam parayla aracın makyajlı kasasını alabilirdi. babam baştan demişti ama tercihini kendi yaptı :) bizim Vectra'yı almadan önce 1-2 sefer emanet aldığımız yada bereber giderken benim kullandığım olmuştu, araç hala düzen tutmuş değil. belkide bu yüzden bir ön yargıyla önceki mesajımı yazmış olabilirim:D
hmm anlıyorum tabi masraf çok çıkarsa o işe girmek insanın kafasını ağrıtır şimdi satmak da istemiyordur aracın ne tür masrafları çıktı öğrenebilir miyim

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
tabi tüm detayını bilmiyorum ama masraf ettiği toplam parayı söylemişti. o paraya müşterimiz dediğim gibi makyajlı kasa temiz Octavia'sını satmıştı. 1 yıldan fazla bir zaman olduğu için net rakam söylemeyim, yanlış olur.

araba yolda hiçbir güven vermiyor, heryerden gelen sesler ayrı, vitesin durumu ayrı, vites değiştirirken tokmakla bir yere vurmuş gibi sesler çıkartıyor. arıza ışığı hiç sönmedi:D
araba 90km üstüne çıkmak için güven vermiyor, öyle söyleyim.

tabi bu tüm pertler için durum böyle değil, aracın kazasıyla ve nasıl toplandığıyla da alakalı ama ben olsam pert raporlu yada pertten toplama araba düşünmezdim.