acil yardım.!!! KATALİTİK KONVEKTÖR UYARI LAMBASI

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Selamlar.. Sizden acil yardım rica ediyorum.. Arabam Opel vectra comfort, modeli 2004. Sabah evden çıkışta katalitik konvektör ışığı yandı. Yanık vaziyette oğlumu bakıcısına bıraktım ve işe doğru giderken hafif eğimli bir yerden yokuş yukarı giderken 2, ve 3, viteslere attığımda arabam gaz yemedi ve zorlanarak yokuşu çıktım. Daha önceleri de birkaç kez yanmıştı. Servisim kötü yakıttan olabilir demişti.. Yine yandığı anlarda başka bir yeden benzin aldığımda sönmüştü. Ne yapmalıyım. Yine birkaç gün bekleyeceğim.. Elimden geldiğince yakıt aldığım yere dikkat ediyorum. Müsait olduğunuzda bana yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyelerinizi acil larak bekliyorum . En derin selamlarımla.. __________________
Aleaddin ÇETİN

zapato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun benim de başıma geldi, 2004 vectra ile. Bana da kötü yakıttan olabilir dediler, bilgisayara bağlayıp arıza lambasını söndürdüler. Daha sonra aracı Aydın servise takasa bıraktım. Siz bu aracı yeni almış olmayasınız. :confused:

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı başka bir yerden aldım. iyi yapmışsınız.. çünkü 1200 ytl lik bir masraf çıktı.. katalitik konvektör arızalanmış dedi servis.. bide ateşleme bobini ve bıjilerden kaynaklanıyormuş arıza.. o da 465 ytl.. nasip napalım..

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Her ikinizede geçmişolsun. İlgili arkadaşlarZamanları olupta bakabilirlerse cevaplarlar.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Her ikinizede geçmişolsun. İlgili arkadaşlarZamanları olupta bakabilirlerse cevaplarlar.
ben bu arkadaşa daha önce bu konu hakkında yardımcı olmaya çalıştımm ama o gelmedi gelmek istmedi nedeni de araç kodları yoktu elinde benden istedi bende para karşılığında verebilirim dedim bunun yüzünden bana kızmıştı
neyse yine yardımcı olurum ama bu sefer burda değil yanıma gelmesi gerekiyor nede olsa aydın da.:D

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben bu arkadaşa daha önce bu konu hakkında yardımcı olmaya çalıştımm ama o gelmedi gelmek istmedi nedeni de araç kodları yoktu elinde benden istedi bende para karşılığında verebilirim dedim bunun yüzünden bana kızmıştı
neyse yine yardımcı olurum ama bu sefer burda değil yanıma gelmesi gerekiyor nede olsa aydın da.:D

Evet tansu haklısın sen yazınca hatırladım.Vede gerçektende yanına gitmesi lazım.
Ben buaradan üç kez geldim . Arkadaşımız orada olduğu halde gitmiyor. Artık tanışmanın zamanıdır.;)