Acil yardım kötü koku

roccoati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
Ben Atilla Aydın 37 yasında ve İstanbulda yasamaktayım.
Bir süredir sitenize üyeyim,daha dogrusu Opelimi aldıktan sonra üye oldum,
Şubat ayında 2005 model Astra G 45000 km de beyaz1.6 HB rent a car :(((( aldımdaha dogrusu almıs bulundum.
Arabamdan genel olarak memnundum,havaların ısınmasıyla beraberklimayı kullanmaya basladım.Klimayı kapattıktan sonra kötü kokular gelmeyebasladı,o kadar cokki anlatamam.
Forumları arastırdım,ve servise gittimbakteri üremiş dediler vs.arabaya kettle benzeri bir cihaz koyup havalandırmayı-klimayı acıp yaklasık iki saat duman verdiler ve islem karsılıgında 50 YTL aldılar.Polen filtresinide degistirdim 30 YTL.Servis bir daha kolay kolay tekerrür etmeyeceginicigerlerine kadar temizlediklerini ifade ettiler.
Hemen ertesi gün uzun yola cıktım ve koku tekrar yavaş yavaş gelmeye basladı,tekrar servise götürdüm aynı işlemi yaptılar,forumlardan okudugum spreyi aldımbir kutu onuda bosalttırdım ama nafile hala koku geliyor.Özellikle klimayı kapattıkdan sonra.
Ufak cocugum var ve artık bu koku yüzünden arabaya bindiremiyorum.
Lütfen bir bilen varsa yardım etsin,yoksa arabayı istemedende olsa bu koku yüzünden satacagım....

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi nasıl kuaför e sokunca nasıl cıkmadı o koku anlamadım ben.

klima gazı koku yapıyor olmasın sakın?

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boruların içinde kalan nem, zamanla bakteri oluşmasını sağlıyor.Bu da kötü kokuya sebebiyet veriyor. Oluşmasını engellemek için klima kapatıldıktan sonra bi süre havalandırmanın çalışmasına devam etmek lazım.
Ama önce sağlam bi ustaya temizletin.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temizleyememişler demekki bidaha götür adamgibi temizlesinler başka yerlerinide

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
klima gazını yeniletince bitmesi lazım.