Acil yardim lütfen

maivuslat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 99 cdx astra marş basıyor fakat ateşleme almıyor ne yaptıysak fayda etmiyor motor beyni veya lpg beyni diyorlar ama bilemiyorum bu durumu yaşayanınız var mı bazen 10 kez marş basıyom almıyor bazen de bir kez basıyorum araba çalışıyor keyfine göre hareket ediyor bazen marş bastığımda araç çalışmadığında hararet göstergesi 100 buluyor sonra bi bakıom sıfıra iniyor yardım lütfenn

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 99 cdx astra marş basıyor fakat ateşleme almıyor ne yaptıysak fayda etmiyor motor beyni veya lpg beyni diyorlar ama bilemiyorum bu durumu yaşayanınız var mı bazen 10 kez marş basıyom almıyor bazen de bir kez basıyorum araba çalışıyor keyfine göre hareket ediyor bazen marş bastığımda araç çalışmadığında hararet göstergesi 100 buluyor sonra bi bakıom sıfıra iniyor yardım lütfenn
immo problemi olabilir

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin pompası da olabilir mi ki?

levent54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle ateşleme sistemi bujiler vs bobin kontrol edilmesi. Daha sonra beyin kontrol edilebilir. Ancak egr valfi ve krank devir sensörü de kontrol edilebilir. Ayrıca kimsenin aklına pek gelmez ama akü kutup başlarını değiştirmeni tavsiye ederim. İbre büyük ihtimalle düzelecek. Tech 2 cihazına kontrol ettirmen en sağlıklısı.

maivuslat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servise götürdüm canlar diyarbakır servise götürdüm adam lpg yi gördüğü gibi ilgilenmedi tech2 de yazılım veya motor beyni uyarısı verdi. hocam motor beynini değştirirm 1500lira fakat sorun düzelmezse krışmam dedi. benim arkadaş 2 gün kontrol etti sensörler benzin pompası vs bilemiyorum ne yapacam 20 kez marş basıyorum 21 incide anca ya alıyo ya almıo kafayı yedirecek.
motor beyni alırım ya da benimkini onarırım diyorum fakat o da sorunu çözmezse??

maivuslat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı kilitlediğimde ilk basışımda kapılar kilitleniyor sonra bastığımda da yanılmıosam immo devreye giriyo. fkat araba çalışmadığında ikinci basış olmuyo etki etmiyor arabaya

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cahilliğime verin ama astra cdx die bi model varmı? astra cd ile farkı ne? ben cdx sadece vectra da var die biliyorum...

maivuslat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta ruhsatta cdx yazıo fark yok sanırım

maivuslat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımı yüklersem sorun biter mi