acil yardım lutfennnnn

ALİDİER42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb opel vectra b x20xev motor aracım çalışmıyor iki gundur sanayide bobine elektrik geliyor fakat bobin çalışmıyo dediler bobini değiştirdik yine çalışmadı krank okuyucusunu değiştirdiler yine çalışmadı ne benzin ne lpg de araç çalışmıyor neden olabilir daha önce başına böyle bir olay gelen varmı

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb opel vectra b x20xev motor aracım çalışmıyor iki gundur sanayide bobine elektrik geliyor fakat bobin çalışmıyo dediler bobini değiştirdik yine çalışmadı krank okuyucusunu değiştirdiler yine çalışmadı ne benzin ne lpg de araç çalışmıyor neden olabilir daha önce başına böyle bir olay gelen varmı

benim eski corsamda arac belli bi sure gittikten sonra istop ediyor ,soguyunca arac tekrardan calisiyordu, benzin pompasinda cikmisti sorun, banada bobinden vs demislerdi 2 kere bobin degismistik.. insallah sorunu en kisa surede cozebilirsiniz..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustaniz biryeri atliyordur.benzin pompasi ve benzin yollari kontrol edilmeli lpg de calismadigindan nasil emin oldunuz arac zaten once benzinde cal8smak zorunda .lpg de calismadigindan eminminisiniz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek anahtarla deneyin birde.yoksa anahtarın immobilizer denen zıkkımını bir kontrol ettirin...birde bu araba beyninde herhangibir arıza kodu vermiyormu?

serseri50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzer

aynı sorun astra g de başıma geldi sigorta tablasını ve sigorta tablasının kablolarının girdiği (başladığı)bir soket var bagaj kapagı acma kolunun arkasında kalıyor orayı kontrol et ben o şekilde cozmustum

ALİDİER42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞlar hepİnİze teŞekkur ederİm bu sorunu ÇÖzemedİk araci Çekİcİ İle konya merkeze veya konya akŞehİre gÖturucem İnŞallah orda ÇÖzerler

ALİDİER42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorunu konya akşehirde elektrikçi çözdu kablolarda birleşme olmuş elektrik tesisatının yenilenmesi lazım dedi kendim kabloları tek tek sarmayı duşunuyorum inşallah yapabilirim...