Acillll Yardimm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eeetorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Merhaba,

Ben Iki Ay Once 98 Opel Asta Aldim Yeni Kasalarindan Cokda Memnundum Fakat 3 Gun Once Yolda Giderken Aniden Motor Arizasi Verdi Acil Servis Geldiginde Yakitla Ilgili Bir Parcanin Degismesini Gerektigini Soylediler Ertesi Gun Ise Motor Beyni Gitmis, Simdi Bazi Servisciler Sifir Beyin Taktirmada Yarar Varmis Oda 2 Ye Yakin Bir Yekun Tutuyor, Bazi Servis Ustalari Ise Cikma Beyin Yada Tamirini Yaptir Birsey Olmaz Diyorlar, Acaba Sizlerinde Firi Olurmu Bu Konuda

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun ama tamir ettirdiğin parça ne kadar dayanır meçhul garantili sıfır alırsan en azından bir süre garanti olması yararına olur.

eeetorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı boyle bır olayı hıc onceden duymusmuydunuz, motor beynı bızde sok etkısı yarattı bu kadar pahalı olması

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben daha önce duymadım fakat kritik bir parça olduğu için belirlenen fiyat yüksek tutulmuş olabilir.

birde sıkca arızalanan birşey değilse firmalar yüksek fiyatlar çekebiliyor yani tutturabildiğine ama sonuçta vardır bi bildikleri.

tek biyerle sınırlı kalma birkaç yerden fiyat al derim ben.

oguzefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes ben sana tavsiye ben de yaklası 3 hafta önce kaza yaptım bana servislerin tavsiyeleri o kadar absurt tu ki,cektigi fiyatlar ayrıca normal fiyatın yaklasık bi 4 katıydı mesala ön tanpon 650 milyon dediler ben 125 e aldım anlıycagın fazla acele etme cıkmacıları bulma şansın var die düşünüyorum.birde istanbuldasın bulursun sadece biraz sabır.ayrıca izmir ve ankara opel cıkmacılar baya cok

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cıkma all ozel serviselerede sor... kaza yapmis fln vardir

eeetorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun arkadaslar, benı endıselendıren bır servıs ustasının cıkma taktırmamam yonunde telkın verdı neyap ne et dedı sıfırını al dedı

eeetorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sımdı sagolsun zannedersem tolga arkadasın ordan bu parcayı 1.250 ye bulabıldık gıbı, turkıye ıste burası bıze enaz 2.500 fıyat bıctılerr ahhh herkes herkes kaz olarak gormese su memlekettee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...