Adana-Tarsus-Mersin Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLpRn_Sfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben tatil için antalyada oldugumdan dolayı 2 haftadır forumu takip edemiyordum ben 10 temmuzda adana'da olacagım ben bahsettigim yere haber werdim benden saat bekliyor bana saatte belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
S

sarı şeker

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar The End nickli arkadaşımız Umut'un annesinin rahatsızlığı dolayısıyla 11 Temmuz Cumartesi yapmayı düşündüğümüz buluşmayı iptal etmek zorunda kaldık...bilginize...

Umut çok geçmiş olsun...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bennnnnnnnnnnn geldim ..öncelıkle umutun annesıne Allahımdan acil sifalar diliyorum ve hemen ekliyorum baba ocagın da pc yok o yüzden gec kaldım nete girmeye madem 11 temmuz ıptal ne yapalım oysa bütün islerımı 11 temmuz ıcın iptal etmıstım ..neyse hep beraber bulusamasakta umutla ebruyu görmeden gitmem ..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emrah Abi.. Nerelerdesin..? Bak cumartesiye az kaldı ama kimseden ses seda yok. Yoksa çikıolataları bizsizmi yiyorsun tekbaşına? Alperen sendende haber bekliyoruz.
Akdeniz Temsilcimiz Sarı Şeker'i fazla kızdırmayalım ama :)

geldım umut cugum yok olurmu yalnız gecmez bogazımdam ebruyu kızdırırmıyım yoksa dar eder bana akdenız sahıllerını..:D burdayım Ebru geldım en sonunda ama sımdı kacıyorum ılk fırsatta nete gırerım simdilik hoscakalın ..

aLpRn_Sfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut arkadasıma gecmis olsun allah acil şifalar versin diyorum. Kısmet artık ileri bi tarihe herkezin yine uygun oldugu bi gün yeniden düzenleriz

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun abicim. Acil şifalar. bizede geçmiş olsun?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne oldu buluşma işi vallahi işyok sizde ...Umut annen nasıl oldu tekrar cok gecmış olsun ..

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle iyi dileklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Allah sizlerden uzak tuttsun hastalıkları... Annem bugün ameliyat olacak. Doktor fazla riski yok dedi. Allah hepimize herşeyin hayırlısını versin......

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşımıza büyk geçmiş olsun diyorum..

buluşma ne zaman arkadaşlar yaz bitmeden yapalım

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
konuyu yeni gördüm ,bende mersindeyim, nezaman buluşuyoruz..?

Arkadaşlar öncelikle iyi dileklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Allah sizlerden uzak tuttsun hastalıkları... Annem bugün ameliyat olacak. Doktor fazla riski yok dedi. Allah hepimize herşeyin hayırlısını versin......

geçmiş olsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...