Adana-Tarsus-Mersin Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz onla tek görüşün ozaman? insanlar neleri feda edip gelme planı yapıyorlar siz iptal ediyorsunuz. ben yada herhangi biri benm iptal oldu dese kimse için buluşma iptal olmaz. neyse gelecek buluşmanızda iyi eğlenceler!!!!!!
Güzel kardeşim Cihat'a....

Bu gibi organizasyonların amacı birlik ve beraberlik duygusu içerisinde birşeyleri paylaşmaktır. Aynı durumda eğer senin annen yada bir yakının ameliyat olsa(-ki Allah uzak tuttsun) emin ol diğer arkadaşlarda SENİN organizasyona katılamadığından dolayı onlarda organizasyonun iptalini isteyecklerdir çnk sen yoksun birlik ve beraberlik yok. Ya hep ya Hiç.. O yüzden diğer arkadaşlarımda saolsunlar mesajlarla hep destek oldular bu ktü zamanımda bu yüzden hepsine sonsuz teşekkür ederim..
Gelelim yeni buluşma tarihine: Eğer herkes için uygunsa bu cumartesi toplanalım.. Ne dersiniz arkadaşlar..?? Bu arada sende davetlimizsin Cihat kardeşim..... Herkese bol SAĞLIKLI günler. Buluşmak dileğiyle :)

S

sarı şeker

Bilgi Girilmemiş
tamam o halde bu cumartesi buluşuyoruz...

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Cumartesi M1 Tepe nasıl olur arkadaşlar yada CarrefourSa(Adana) ??????

S

sarı şeker

Bilgi Girilmemiş
valla Umutcum sana bağlıyım ben...arkadaşlar da fikirlerini söylesinler bakalım..

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M1 süper olur arkdaşlar.hem tanışmış oluruz.benm gbi forumda yeni oln arkadaslarla.hatta bi yemek ortamıda ayarlayabilirz arkadaslar

arkadaslar bugun salı.cumartesiye kadar daha ck var.kimler gelecek kaç kişi toplancaz

Son düzenleme:
S

sarı şeker

Bilgi Girilmemiş
herkes bildirse fikrini bir an önce,ona göre hareket ederiz...

aLpRn_Sfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sizin yaptıgınızda iş mi :D :D ben çarşamba günü bursa'ya gidiyorum iş için. 1-2 hafta ordayım. neyse ben olamicam bulusmada inş. keyifli geçer. ben geldigimde de bi bulusma isterim ona göre :D

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
bende katılabilirim,programımı ayarlıyayim.söz vermeyeyim yaz dönemi program hızlı değişebiliyor, saat kaçta toplanılacaknet yazarsak sevinirim.kolay gelsin herkeze...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...