Adsl

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orKun' Alıntı:

bugün elime geçen bu reklamda tt gerekli aciklamayi yapmıs. bende buna güvenerek 1024'e gectim. 4440375'ten 2 dk içinde geçiş işlemi tamamlanıyor ;)

Valla kaşınıyo bunlar.Ben o kotayı en az 8'e katlarım :D

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende malesef hep yaşlı insanların oturduğu bir apartmanda yaşadığım için 3GB sınırlı abaone olmak zorunda kaldım. Dün kotayı kontrol ettim 600 MB bugün baktım 4 GB'ye yaklaşmış. allahtan 2 ay sınırsız hakkım vardı ondan içim rahat ama ilerisi için fikir oluyor bide. Şimdi 600 MB olduğunda bir sürü şarkı falan indirdim baktım bişey yok ama yutube'a girdik bide ben 800MB'lik iki dosyayı indirmek için tıkladım bi baktım 73 saat falan diyo vazgeçtim bende. 2 gün sonra bi baktım bizim kota 4GB olmuş. sonra dedilerki bana 800 MB dosyayı tıklayıp download penceresi açıldığında 2 veri var şu kadar veri kopyalandı - şu kadar veri indiriliyor-kalan süre ... diye. orada kopyalanan veriyi telekom inmiş sayıyormuş ve kotana ekliyormuş yani sen indir ya da indirme aynı şeymiş. Böle saçma bişey olur mu arkadaşlar ama sanırım doğru sadece 1 g,nde nette gezerek (en fazla 20 dakika video izledim youtube'da) neredeyse 3GB veri alınırmı?

valla bencede 256 olsun sınırsız olsun bugün google'dan adls price yazdım bi baktım avustralyada 8000/1000 hızdan bahsediyor adamlar 80 dolara falan muthiş birşey. almanyada 2 Gb kota 5 euro falan 4 Gb olsa 10 Euro yani 20 milyondan az böyle bişey olur mu arkadaşlar. Hani tekel kırılacaktı sözde altyapının tek hakimi TT oldukça zor. bir sürü firma var ama altyapı hala TT'ye ait.
sömürülmeye devam yani.... komşuları bir ayarlasam 2048 alacam aslında 6'ya bölsen ne olacak gece download yaparım bende tek başıma manyak olur :)

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ADSL'de yeni tarifeler geliyor!

Bugün okudum....

Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Paul Doany, ADSL hizmetlerinin tarifelerinde değişiklikler yapacaklarını belirti.
Doany, Türkiye'deki ADSL kullanıcısının yüzde 15'inin sınırsız, yüzde
85'inin sınırlı erişim olduğunu belirterek, ''Yeni yılda ADSL'de hız artırımı ve
fiyatlandırmalarıyla ilgili büyük bir duyuru yapacağız. 2007 ADSL yılı olacak'' diye konuştu.
Doany, Türk Telekom'un yeni tarifelerinin Telekomünikasyon Kurumunun onayına tabi olmak üzere 1 Mart 2007 tarihinden itibaren yürürlüğe gireceğini, bu zaman diliminde müşterilerin yeni tarifelerin hangisinin kendileri için en iyi seçenek olduğu konusunda bilgilendirileceklerini dile getirdi.

Bende sınırlılardanım kota hesabıyla internete girmek çok can sıkıcı...:mad:

realprens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya sorma kardeş ya sınırlı aboneler bizm gibi. igrenç bişey..tadına waramadan girip çıkıoz:)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu youtube veya meteacafe gibi sitelerden video izleyince kotayı doldurduğunu biliyorum da msn den dosya gönderim veya alımlarında bi etkisi oluyo mu merak ettim ? :eek:

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Arkadaşlar bu youtube veya meteacafe gibi sitelerden video izleyince kotayı doldurduğunu biliyorum da msn den dosya gönderim veya alımlarında bi etkisi oluyo mu merak ettim ? :eek:

Olmaz mı msnde sohbetin bile etkisi var sonuçta veri alıp veriyosun...Bilgisayarcı öle sölemişti...

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi baktım 29 itibariyle 3,4 olmuş 400 geçmişiz fazla yanısmaz heralde bu ayinkine çünkü bi kerede 3.2 kalmıştı yansıtmadılar faturaya

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bence yanlışın var çünkü son gelen faturamda 328 Mb kota aşımını dahi işlemiş hemen adamlar ...

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet youtube vb sitelere girdiğimizde kotaya ek biniyor...

Ayrıyeten şu an aralık ayındayız bize aralıkta gelen fatura kasım ın ocak ta geln fatura aralık ın böyle böyle gidiyor

Ayrıca bişey daha demek istiyorum telekom kadar işi savsaklayan bir şirket göremedim 3 gün dür kotama bakamdım ...Sonra bugün baktım 3.4 diyor hem bilgilendirme yapmıyorlar hemde en ufak şeyde yazıolar hesaba

Bina düşünüyordu her daireye internet bakalım olmazsa ona geçeceğim...2048 alınır sınırsız yaparlar oohh