AFL far arızası yardım

ramcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[img=3x2][/img]Arkadaşlar yanılmıyorsam bu afl farın arızası. Bu arızayı herhangi bir otoelektrikçi giderebilir mi yada servise mi gitmem lazım?

Bir de farı otomatik kullanınca da yol bilgisayarında afl far arızası demişti zaten

srdgk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: AFL far arızası yardım

ramcan' Alıntı:
[img=3x2][/img]Arkadaşlar yanılmıyorsam bu afl farın arızası. Bu arızayı herhangi bir otoelektrikçi giderebilir mi yada servise mi gitmem lazım?

Bir de farı otomatik kullanınca da yol bilgisayarında afl far arızası demişti zaten

Merceğin yanındaki köşe aydınlatması olan h11 kodlu ampul patlak. Bir camekanın önünde sağ sol yapın görürsünüz hangisi patlak. Değişimi 3 dakika.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

oto elektirikçiden önce kutup başı söküp takın bazen kafası karışıncada yapıyor ,benim başıma insigniada geldi kutup başını sök tak yaptım ve düzeldi.

enisokan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de sağ farın içindeki köşe aydınlatma H11 ampül patladığı için bu arızayı vermişti. Ampulü değiştirince düzelmişti.

ramcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enisokan' Alıntı:
Benim de sağ farın içindeki köşe aydınlatma H11 ampül patladığı için bu arızayı vermişti. Ampulü değiştirince düzelmişti.

Soğuk havalardan dolayı da böyle yapar mı?

ulas79' Alıntı:
oto elektirikçiden önce kutup başı söküp takın bazen kafası karışıncada yapıyor ,benim başıma insigniada geldi kutup başını sök tak yaptım ve düzeldi.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ramcan' Alıntı:
enisokan' Alıntı:

ulas79' Alıntı:

Yapabilir araçlarda çok fazla sensör var bazen böyle saçmalayabiliyor,çözüm bilgisayar gibi resetlemek yani kutup başını sök tak yapmak.

astrajı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar Konu ile biraz alakasız olacak ama yeniyim acemiliğime verin 2015 model astra j aracımın ön farları yağmurlu havalarda buğulanıyor servis ile yaptığım görüşmede bunun normal olduğunu söylüyorlar ama bana normal gibi gelmedi konu ile ilgili önerileriniz olabilir mi teşekkürler