airbag sebebsiz patladı

meyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar az önce teyzemlerden eve gelirken 100 metre gitmeden patlama sesi duydum ve koltuk airbaginin patlamış olduğunu gördüm.suikast sandım önce gerçi düşmanım yok ama.bu sebebsiz patlama neden olabilir.aklım ermedi.kaza anı olsa tamam ama 100 metre ilerlemeden oldu...bide ikinci bişey danışıcam rolanti bozukluğu için tüm bakımı yaptırdım ama hala ayarını tutturamadık.yol ağzına gelince hep 2000 devirde kalıyo araba durunca 5 saniye kadar sonra düzene geçiyo.bu benzindede lpg de de aynı...servisde çözüm bulamadım.ilginize tşkler.Allah'a emanet olun...

meyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah ilk işim servise gittim kısa devre olmuş dedi çıkma bitanesi ile değiştiricekler.kasko ödeme yapmıyo malisef...bakalım bırakmıycam tabiki bunun peşini...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Kasko neden ödeme yapmıyor?İllaki kazamı yapmak gerekiyor ? Garip bir durum.:(

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de rolanti dengesizdi. sabahları ilk çalıştırdığımda 1000 - 1400 arasında dalgalanıyordu, arabada çeyreğin altında benzin vardı. 50 ytl lik benzin aldım yarım deponun üstüne çıktı. bundan sonra rolanti düzeldi. bunu form da daha öncede okumuştum. acaba depoda pislikmi var çeyreğin altına düşünce rolanti aptallaşıyor.

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşım citroen c3'le otobanda yaklaşık 120 ile giderken sağ yan airbag patladı.O korkuyla Allah'tan kaza yapmamış.Bu işi çok kovaladı ama bir şey çıkmadı.

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan airbag lerde dikkat edilmesi gereken husus şu arkaya oturan kişi dizini kolduğa fazla yaslamıyacak çükü orda kablo war kısa devre yapabiliyo

karasahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir de şunu duydum, koltuğu sert bir şekilde öne ve arkaya hareket ettirirsek devreler zarar görüyormuş.böyle bi problem de olabilir

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acayip bi durum araç giderken patlaması korkunç, kaza yapabilirsin