akaryakıt fiyatlarını boykot ediyoruz. 20-27 haziran arası akaryakıt almıyoruz.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
bunda sonra araçlarımız yazı yazalım dediğiniz gibi her ayın 18-20 si benzin almayalım mesala aslında var ya 2 gün kimse gitmyecek şöle büyük bir katılımla tüm illerde bak ne oluyor o zaman

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
protesto için sivil toplum örgütlerinin basında bilgi vermesi halkı protestoya davet etmesi lazım.. ben öyle düşünüyorum...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya akaryakıt firmalarını niye protesto ediyoruzki :D onlarda batacaklar 2 ay sonra protesto edecek olan hükümeti protesto etsin bütçesindeki 13 kat açık acaba nerelere gitti :D

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
protesto işe yaramadı akaryakıt firmaları devede kualk bir indirim yaptı devlet onun daha fazlasını vergi olarak üstüne koydu dün ..tüm motorlu araç kullananlara geçmiş olsun..oyunuzu verirken 2 kere düşünün

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
protesto işe yaramadı akaryakıt firmaları devede kualk bir indirim yaptı devlet onun daha fazlasını vergi olarak üstüne koydu dün ..tüm motorlu araç kullananlara geçmiş olsun..oyunuzu verirken 2 kere düşünün

abi motorsuz araçmı kullansak :D

ya geçen gördüm yüzüm kızardı utandım ya cumhurbaşkanı korumaları Toyota LandCruiser kullanıyorlardı V8 bide :kop: gülsemmi ağlasammı birde abanıyorlar o araba km de 1TL yakıyordur :D

sonra asgari ücret 500 lira.. yahu sizde müslümansanız dedim.. :(

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu devlet böyle hiçbiyere varamaz.Her geçen gün içten içe halkını yitiriyor bence. 3 indir 5 bindir ne bu ya allah sonumuzu hayretsin.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi motorsuz araçmı kullansak :D

ya geçen gördüm yüzüm kızardı utandım ya cumhurbaşkanı korumaları Toyota LandCruiser kullanıyorlardı V8 bide :kop: gülsemmi ağlasammı birde abanıyorlar o araba km de 1TL yakıyordur :D

sonra asgari ücret 500 lira.. yahu sizde müslümansanız dedim.. :(
:mad: :mad: :mad: :mad:
Ben onların taaaa :) :) :)

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akaryakıt fiyatlarına zam
07 Ağustos 2009 Cuma 00:29
EPDK duruma el koydu ama vatandaş pişman oldu. Üst üste yapılan zamlar resmen canımızı okudu. İşte yeni zam;

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatına litrede 5 kuruş, motorine 4 kuruş, kırsal motorine ise 3 kuruş zam yapıldı.
Edinilen bilgiye göre, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun (EPDK), kurşunsuz benzin, motorin ve kırsal motorinde bayi satışlarına dönük dün yaptığı tavan fiyat artışı, akaryakıt dağıtım şirketlerince bugün satış fiyatlarına aynen yansıtıldı.
Buna göre akaryakıt dağıtım şirketlerinden Shell, OPET, Petrol Ofisi, BP, Ankara, İstanbul ve İzmir'de, 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatını litrede 3,29 liradan 3,34 liraya çıkardı.
Motorinin satış fiyatı litrede 2,62 liradan 2,66 liraya, kırsal motorinin satış fiyatı da 2,49 liradan 2,52 liraya yükseldi.
Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.