Akü sorunu

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç'ta elektrik arızası olabilir.Önceki akü de bu yüzden boşalmış yada arızalanmış olabilir.Sistemde kısa devre varsa,elektrik akım gücü düşer.

SüleymanCESUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü'de üretim hatası olabilir,akım yetersiz olabilir.
Akü değişiminden sonra,belirli bir süre cam otomatikleri çalışmaz.Cam düğmelerine sürekli basmak gerekir.Aklınızda bulunsun diye yazdım.

72 amper akü ama mantıklı aküde de sıkıntı olabılır

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kutup başları gevşek olabilir, iyi sıkın.

voger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Sorunu halledersiniz umarım hemen. Sonucunu paylaşırsanız öğrenmiş ve tecrübe etmiş oluruz. :)

SüleymanCESUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Sorunu halledersiniz umarım hemen. Sonucunu paylaşırsanız öğrenmiş ve tecrübe etmiş oluruz. :)

bugun aracı calıstırdıgımda sıkınytı olmada bı kac km gıttım yıne bı sıkıntı olmadı bı arkadaşım araca yenı akü taktıysan arac elektronık aksamına reset atmıs olur o yuzden olmus olabılır dedı (+) kutup başını söküp 5-6 dkka bekle sonra tekrar tak düzelir dedı aynısını yaptım sımdılık sıkıntı yok

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bugun aracı calıstırdıgımda sıkınytı olmada bı kac km gıttım yıne bı sıkıntı olmadı bı arkadaşım araca yenı akü taktıysan arac elektronık aksamına reset atmıs olur o yuzden olmus olabılır dedı (+) kutup başını söküp 5-6 dkka bekle sonra tekrar tak düzelir dedı aynısını yaptım sımdılık sıkıntı yok

Hadi geçmiş olsun o zaman. ;)