Akü yardımı

bbektas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 Astramda Son günlerle akü problemim var, sanırım orjinal aküsü olduğu için ömrü bitmek üzere, hangi marka ve kaç amperlik akü almamı önerirsiniz ve fiyatı hakkında bilgisi olan varmı.
Teşekkürler

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler ben 2 hafta filan önce değiştirdim 55 amperdi 72 amperlik delphi aldım çokta güzel oldu ayrıca akü tablasına tam oturdu 55 amperlik akü küçük geliyordu araba da 2004 model Astra G Njoy 1.6

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada 2004 astra. yaklaşık 2 hafta önce bende sorun yaşadım aniden yolda kaldım. orjinal aküsü 55 amperdi. üst kapak açılmadığı için şarja veremedim. bende 66 amperlik mutlu bakımsız akü aldım 130 ytl 4 taksit. önceki akü zayıf olduğu için marşa basarken ABS ışıgı tekrar yanıp sönüyordu. şu anda öyle bir sorun yok.

bbektas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle Teşekkürler
Ne kadara aldınız ?
Bunun amperi yüksek oldukçaa dahamı iyi oluyor?
1.6 için en uygun amper nedir acaba?

bbektas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ya bi sorum daha olacaktı, forumda okumuştum sanırım direksiyon sertleşmesiyle ilgili, ama nasıl çözmüştü o arkadaş sorununu hatırlayamadım. Akü değişince sorun kalkmışmıydı, yoksa direksiyon yağ pompası gibi bişeyden bahsetmişti, foruma baktım ama bulamadım, sorun nasıl giderilir.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 125 ytl ye aldım usta 72 daha iyi olur dedi bizde onun dediğini yaptık valla

bbektas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Muhammet

Son düzenleme:

bbektas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhammet bu direksiyon sertleşmesi hakkında bilgin varmı. yukarıda detaylı yazmıştım.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhammet bu direksiyon sertleşmesi hakkında bilgin varmı. yukarıda detaylı yazmıştım.

abi o problem bende de vardı marş yaptıktan 2-3 saniye sonra direksiyon yumuşuyordu akünün bütün gücünü marş motoru aldığı için direksiyon hidroliğine güç kalmıyordu ondan yapıyordu herhalde bende aküyü değiştirdikten sonra düzeldi ayrıca her marş yapışımda saat tarih filan değişiyodu çoğu zaman ABS ışığı marş yaptıktan 2-3 saniye sonra sönüyodu bunlar vardı bende aküyü değiştirince hepsi düzeldi