akü

ferhevn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar klimayı açtığım zaman kontrol panelinde içinde yıldız sembolü olan akü şekli geliyor neden olabilir acaba teşekkürler...

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kitapta bulamadım. Ancak şöyle bir fikir yürütebilirim. Bildiğiniz gibi artık klimalar gücünü sadece motordan almıyor, akü devresi'de bir miktar besleme yapıyor. Bu durum'da ya aküye fazla yük bindiğini ya'da yükün bir miktarının aküye bindiğinin ikazını gösteriyor olabilir.

ferhevn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima çalıştırmadığım zaman akü ışığı yanmıyor...akü zayıf olabilir belkide eyvallah...

astra931

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz bi servise uğrayın bence

benim araba 2004 model bütün aksamı gibi aküde orjinal geldi
Kontak kapalı vaziyette yarım saat radyo dinledim arabayı çalıştırmak için kontağı açtığımda bütün ışıklar normaldi marş vermemle hepsi sapıttı yol bilgisayarında görüntü gitti bi marş denemesi daha derken arıza lambası yandı bütün kapıları içerden kitleyip şoför kapısını da anahtarla kitledikten sonra kaskodan çekici çağırıp servisin yolunu tuttum
100 ytl ye bir akü takıldı herşey normale döndü
ama ben arabayı aldığım gün başıma böyle bişeyin gelmesinin şokunu 10 günde atamadım:(
çok şükür şimdi herşey normal:pon:

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arabayı yıkıyodum aldıktan tam 4 gün sonra...yıkarken teyp dinledim elektrikli koltuklarla falan oynadım 1 saat kadar sonra marş basmadı aküyü şarj etti usta arkadaşlar araba çalıştı üzerinden 7 ay geçti akü bi daha sıkıntı çıkarmadı...akücüye götürdüm akü daha 1 sene idare eder diyo