Alanya'da tanıdık bildik Rent A Car varmıdır?

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önümüzdeki hafta izne çıkıyorum ve Alanya'da olucam.Tatilin son 3 günü(18-19-20 haziran) araba kiralayıp Dim Çayını ve çevredeki doğal güsellikleri keşfetmeye çıkayım diyorum.Yanlız uçakla gidip geleceğim için araç olmuycak altımda.Şöle kazık yemeden ve aklımı arkada bırakmıycak sağlam Rent A Car varmıdır bildiğiniz yada tanıdığınız?Suzuki Samurai tarzı off-road aracı kiralamayı düşünüyorum dağ bayır çıkabilicek.Bilgisi olan varsa paylaşım için teşekkürler şimdiden.

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla merkezdede olabilir yada kalacağımız otelin bulunduğu Kargıcak mevkiinde farketmes.

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıdığa ne gerek var orada alayı oto kiralama zaten :)

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antalya belek de cok yakın bi arkadasımın araç kiralama şirketi var www.fkscarrental.com eger kesin kiralayacaksan ben ona haber veririm konususrm sennle ilgilenir sen bana pm atarsın cocugn numarasını gonderirim sana her tür arabayı ayarlarlar tur fln da organize ediyolar

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antalya belek de cok yakın bi arkadasımın araç kiralama şirketi var www.fkscarrental.com eger kesin kiralayacaksan ben ona haber veririm konususrm sennle ilgilenir sen bana pm atarsın cocugn numarasını gonderirim sana her tür arabayı ayarlarlar tur fln da organize ediyolar
Teşekkürler dostum.Arkadaşın bulunduğu yer benim kalacağım otele yakınmı onu bi araştırıp haber vereyim sana.ok?

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merkezde ref ref rent a car var. Mersin Erdemliden erhanın slm ı var de yeterli.

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi otele geliyosunuz kargıcakta drita-dinler-klas? ben kiralarım servise binip gelin alanya ya havalanından kiralamak gibi bir hata yapmayın. kargıcakta 5 tane otel var ztn hepsinin oto kiralaması var ucuz. pm den msj atın yardımcı olurum.

zafercaglayanlar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.antalyarentacarfirmalari.blogspot.com.tr
Arkadaşım -
Google arama motoruna
Alanya Rent A Car - yaz - organık sıralamada ılk ıkı uc fırmayı ara onlar yardımcı olur.
Gunes rent a car var bırde alanyada
Erhan rent a car var
bu ıkı fırma en eskı ve ıyı fırmadır.
ıyı tatıller.