---alarmmm---

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim ben de bişey sorim madem konu alarm yeni bi başlık acmaya gerek yok benim arabam da alarm sistemi var ama uzaktan kumandası kayıp oldugu için kullanamıorum para verip alarm almakta koyuyor nasıl bi çözüm bulabilirim kumanda fln ayarlatabilirmiyim

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenmax'ta güzel bildiğim kadarıyla..abimin 97 vectra cd'sinde orijinal alarm var hiç sorun çıkarmadı.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bana da yardım edin...bende black widow diye bisey var ilk sahibi taktırmış zart zurt ötüyor. şiddetli yagmurda ramazanlarda davulcu sesiyle ötüyor.bunun dışında alarmın işleyişinde problem yok bana yardım lutfen

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Vay anasını bea kazığı yiyoduk az kalsın eyvallah ilkeruyucu !!! :rock :good: :alkis:

valla hemde nekazık adama tak tamam dedim hava yağmurluydu yarın takalım dedi internetten bi baktım adam 2katı fiyat cekmiş

AYRICA elektirkçi sustalı model kesinlikle alma cok cabuk dağılıyor dedi

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
beyler bana da yardım edin...bende black widow diye bisey var ilk sahibi taktırmış zart zurt ötüyor. şiddetli yagmurda ramazanlarda davulcu sesiyle ötüyor.bunun dışında alarmın işleyişinde problem yok bana yardım lutfen
Darbe sensöründen duyarlılığını azaltır elektrikçi sorununuz düzelir.Benim vectra-a durduğu yerde ötüp duruyordu hiçbirşey olmadan 2-3 ay uğraştım sonra başka bir elektrikçi buldu motor kaputuna takılan sensör izolasyon maddesine temas edecek şekilde takılmış,izolasyon yumuşak maddeden olduğundan dolayı sanki kaput açılmış gibi bağırıp duruyormuş:D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ilkeruyucu' Alıntı:
AYRICA elektirkçi sustalı model kesinlikle alma cok cabuk dağılıyor dedi
Haklısın bana da aynı şeyi söylemişti.Zaten orjinal anahtar immo lu ne gerenk var uyduruk kıytırık sonradan yapılma anahtarlara ... :)

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
desıng olur eger soyle konusanları velan var ıstersen 1,250 ytl velan :)